Mazıdağı'nda huzur toplantısı yapıldı - Son Dakika

Mazıdağı'nda huzur toplantısı yapıldı

23.01.2020 16:12
Mazıdağı'nda huzur toplantısı yapıldı, System.String[]

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde huzur toplantısı gerçekleştirildi.

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde huzur toplantısı gerçekleştirildi.

Mazıdağı Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya katılan Mardin İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekerek, şöyle konuştu:

"Bizler hizmetlerimizi yerine getirmeye çalışırken vatandaşlarımızın bizimle işbirliği yapmasını çok önemsiyoruz. Aynı şekilde öğrencilerimizin geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin suçtan, suçluluktan arındırılmış, uzak tutulmuş bir ortamda geleceğe hazırlanmaları bizler için çok önemlidir. Mardin'de okullarımıza doğrudan görevlendirilmiş polis memurlarımız ile gereken önlemleri almaktayız."

Mazıdağı Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhsin Duran Kalkan ise uyuşturucu ile mücadelede vatandaşın desteğinin önemine işaret etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mazıdağı'nda huzur toplantısı yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye, deplasmanda Macaristan'a 2-0 yenilerek bir alt lige düştü Kayıp şahsın cansız bedeni merdiven altında gömülü bulundu Bill Gates'ten dikkat çeken koronavirüs kehaneti: İş seyahatlerini, eski ofis yaşamınızı unutun Bir Başkadır dizisindeki görsel mesajlar ne anlama geliyor? 9 yıl sonra ekranlara dönen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Vakaları kontrol altına alabilmemiz için 3 hafta tam kapanmamız gerekiyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu