Mazıdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetimi - Son Dakika

Mazıdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetimi

06.08.2020 19:05
Mazıdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetimi, System.String[]

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" genelgesi kapsamında denetim yapıldı.

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" genelgesi kapsamında denetim yapıldı.

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Muhsin Duran Kalkan, İlçe Emniyet Amiri Fatih Akyol ile yaptığı denetimlerde, vatandaşlar maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda uyarıldı.

Kaymakam Kalkan, alınan tedbir kararlarına uymayanlara cezai işlem uygulanacağını belirtti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mazıdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın altın ve gümüşten yaptığı maskeler satışa sunuldu Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu Alevlere teslim olan dükkandan tuvalete sığınarak kurtuldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Çocuğunu ölüme terk eden cani anne konuştu: Tepkilerden çekindiğim için yaptım Emine Erdoğan: Katiller, mafya babaları rol model gibi lanse edilmesin