Mehmet Aslantuğ, yine dikkatleri üzerine toplayacak! - Son Dakika

Mehmet Aslantuğ, yine dikkatleri üzerine toplayacak!

10.03.2020 09:05
Mehmet Aslantuğ, yine dikkatleri üzerine toplayacak!, System.String[]

Limon Film/Hayri Aslan'ın yapımcılığını üstlendiği, kod adı "Bir Annenin Günahı" olan dizi için çekimler son hız devam ediyor.

Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramını ele alacak dizide "Sadri" karakterine hayat verecek, başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ'nun rolü için hazırlıkları devam ediyor.

Sadri, büyük bir inşaat şirketinin sahibidir. Yokluktan zenginliğe doğru giden iş hayatı boyunca elde ettiği her şeyi tırnaklarıyla kazıyarak başarmıştır. İyi niyetliliği ve çalışkanlığıyla çevresindeki herkesin takdirini kazanmıştır. Ticari hayatında elde ettiği imaj evinde de farklı değildir. Ailesine sevgiyle bağlıdır ve onları her şeyin üstünde tutmaktadır.

Holding bünyesinde yer alan inşaat şirketi Türkiye'nin sayılı büyük şirketlerinden biri olmasına rağmen sıkıntılı günler yaşar. Şirketin organizasyonunu yürüttüğü kooperatifin paraları erimiş, inşaat şirketi artan maliyetlerle iflasın eşiğine gelmiştir ancak arka planda çok daha büyük sırlar ve ihanetler yatmaktadır.

Sadri, ailesini büyük borçlar altında bırakmamak, sigortadan para almak için nasıl bir yol izleyecek?

Senaryosunu Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan'ın kaleme aldığı, senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul'un, genel yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun, yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı ve Filipinler'de büyük başarıyla yayınlanan "A Mother's Guilt" dizisinin uyarlaması olan dizi için geri sayım başladı.

Mehmet Aslantuğ, yine dikkatleri üzerine toplayacak!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mehmet Aslantuğ, yine dikkatleri üzerine toplayacak! - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! 375 firmaya fahiş fiyat artışı nedeniyle 12 milyon TL ceza kesildi İspanya'dan Hazard'ın F.Bahçe'ye transferi için açıklama: Türkiye'ye gelmesi imkansız HDP'li milletvekili evlat nöbetindeki ailelere zafer işareti yapınca ortalık karıştı Denizli'de avcı vahşeti! Vurdukları yavru domuzu, köpeklere parçalattılar Televizyon programına katılan genç, istismar ettiği kızın kendisini görüp ihbar etmesiyle program çıkışı gözaltına alındı ABD Hazine Bakanı Yellen'ın özel kalem müdürü Türk asıllı Didem Nişancı olacak Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın