Mercedes-Benz, Çalışanlarını Ödüllendirdi - Son Dakika

Mercedes-Benz, Çalışanlarını Ödüllendirdi

08.07.2013 17:35
Mercedes-Benz, Çalışanlarını Ödüllendirdi, System.String[]

Mercedes-Benz Türk A.Ş., 'Satış Sonrası Hizmetler Yıldızları' töreninde, teknisyenlerini ve servis organizasyonunun çalışanlarını ödüllendirdi.

Mercedes-Benz Türk A.Ş., her yıl düzenlediği 'Servis Yıldızları' ve 'Teknisyen Olimpiyatları'nı bir çatı altında birleştirerek oluşturduğu 'Satış Sonrası Hizmetler Yıldızları' töreninde teknisyenlerini ve servis organizasyonunun çalışanlarını farklı dallarda ödüllendirdi. Müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla 2 yıldır uygulanan performans değerlendirmesi bu yıl üçüncü kez gerçekleştirildi.

Hizmet kalitesinin başarının temeli olduğuna inanan Mercedes-Benz Türk A.Ş., satış sonrası hizmetler ağında görev alan her elemanının, verdiği hizmetin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olmasını hedefliyor. Bu bilincin ve eğitimin yanı sıra yüksek motivasyon, işe duyulan sevgi ve bağlılık, hizmet kalitesini birebir etkileyen faktörler olarak ele alınıyor. Bu bağlamda Mercedes-Benz Türk A.Ş., Mobil'in katkılarıyla gerçekleştirilen 'Satış Sonrası Hizmetler Yıldızları' projesiyle bu alanda görevli elemanlarının yarattıkları farkı görünür kılmayı ve onlara içinde bulundukları hizmet zincirini geniş bir bakış açısıyla değerlendirme olanağını vermeyi amaçlıyor.

'Satış Sonrası Hizmetler Yıldızları' projesi kapsamında yılın en başarılı yetkili servis çalışanları ve teknisyenleri, 7 ana kategoride değerlendirildi. Bu değerlendirme sonucunda;

•Müşteri İlişkileri Yönetimi kategorisi: Neylan Sayı – MENGERLER İSTANBUL

• Müşteri Danışmanlığı kategorisi

Otomobil: Mehmet Akyol – BAYRAKTAR MERKON

Ticari Araçlar: Adnan Öztürk - HASES

• Atölye Şefliği kategorisi Otomobil: Özkan Demir – MENGERLER ANKARA

Ticari Araçlar: Cahit Taşkıran – KOLUMAN TARSUS

Kaporta/ Boya: Kenan Yaman – MENGERLER BURSA

• Yedek Parça kategorisinde Niteliksel: Mustafa Ayar – MENGERLER BURSA

Niceliksel: Mustafa Bölük – MENGERLER İSTANBUL

Genel Gelişim: Özkan Şanlıtürk – MENGERLER İZMİR

• Servis Organizasyonu kategorisi: Adnan Öztürk - HASES

• Otomobil Teknisyenleri kategorisinde:

Birinci: Serkan Başar - MENGERLER ADANA

İkinci: Aydın Yongacı - BİROLLAR OTOMOTİV

Üçüncü: Özcan Altay - BAYRAKTARLAR MERKON

• Ticari Araç Teknisyenleri kategorisinde:

Birinci: Yaşar Altaş - HASMER İkinci: Emin Canbaz - KOLUMAN ANKARA

Üçüncü: Zafer Veziroğlu - MERKAY

ödüle layık görüldü.

Gecede ödül alan 'Servis Organizasyonu Yıldızları' çift kişilik yaz tatili kazandı. 'Teknisyen Yıldızları'nda ise birinciliğe hak kazananlara 2.500 YTL, ikincilere 1.750 YTL ve üçüncülere 1.000YTL para ödülü verildi.

- Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika Güncel Mercedes-Benz, Çalışanlarını Ödüllendirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Diagne'nin golüyle Galatasaray, Fatih Terim yönetimindeki 1000. golünü attı Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Ermenistan muhalefeti görevi bırakması için Paşinyan'a 3 gün süre tanıdı Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı Eşini tüfekle vuran kocanın "Haberim yokmuş gibi çek kanka" sözleri pes dedirtti Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü