Mercedes-Benz Türk 2. El Pazarındaki Faaliyetlerini Sürdürüyor - Son Dakika

Mercedes-Benz Türk 2. El Pazarındaki Faaliyetlerini Sürdürüyor

28.03.2014 17:10
Mercedes-Benz Türk 2. El Pazarındaki Faaliyetlerini Sürdürüyor, System.String[]

12:00 – 17:00 saatleri arası gerçekleştirilecek olan etkinliklerde müşteriler alım satım süreçleri, satış sonrası hizmetler ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından sunulan hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilecekler.

Mercedes-Benz "BusStore" Acenteler Tanıtım Etkinlikleri

Ağırlıklı ticari araç olmak üzere kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün gruplarında 2. El hizmeti veren Mercedes-Benz Türk, "BusStore" markasının bilinirliğini arttırmak, ürün ve hizmetlerini otobüs müşterileri ile buluşturmak amacı ile BusStore satış noktası olan 6 yetkili bayide tanıtım etkinliği düzenliyor.

BusStore acenteler tanıtım etkinlik tarihleri;

05 Nisan Cumartesi – Koluman Ankara
09 Nisan Çarşamba – Hastalya Antalya
12 Nisan Cumartesi – Koluman Gaziantep
16 Nisan Çarşamba – Mengerler İstanbul
19 Nisan Cumartesi – Has İzmir
26 Nisan Cumartesi – Mengerler Samsun

Vizyonu 2. El araç pazarında güvenilirliği ve sunduğu ürün ve hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi ile pazarda müşterilerin ilk tercih ettikleri lider ve öncü kurumsal marka olmak olan 2. El şirketi, tüm ürün gruplarında 2. El araç ticaretine Mercedes-Benz güveni ve hizmet kalitesini getiriyor.

Mercedes-Benz marka araçlar ile sınırlı olmayıp her marka ve model otobüs ve midibüslerin takas şeklinde veya yeni araç alımından bağımsız araç bedeli karşılığı alımı ve satımını gerçekleşen BusStore, otobüs ve midibüsleri alım aşamasında detaylı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun 2. el otobüs ve midibüslere ve bu araçlara ilişkin tüm detaylı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra, hızlı ve güven duyarak bir seçim yapabiliyorlar.

BusStore, otobüs ve midibüsler ile birlikte finansman, sigorta hizmetlerini, Hadımköy'de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine sunuyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mercedes-Benz Türk 2. El Pazarındaki Faaliyetlerini Sürdürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cinsel saldırıdan tutuklanan eski CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı'nın 24,5 yıl hapsi istendi Kılıçdaroğlu, "Takip ediliyorum" diyerek Çakıcı'yı işaret etti: Bu bizi korkutmaz, CHP'de on binlerce Kılıçdaroğlu var Son Dakika! Türkiye'den Çin'e gidecek ilk ihracat treni bugün İstanbul'dan yola çıkıyor Bursa'da PTT şubesinde silahlı soygun kameralara yansıdı Dini nikahlı eşini baltayla öldüren kadın: Bana ve çocuklarıma zarar vereceğinden emindim CHP'li Başarır kendisini eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan için suç duyurusunda bulunacak Son Dakika: Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak açıklama: Asgari ücret belirlenirken geçim şartları dikkate alınmalı Araç sahipleri dikkat! 81 ilde sistem değişiyor, egzoz denetimi trafikte otomatik tespit edilecek