Mersin'de Uyuşturucu Operasyonları - Son Dakika

Mersin'de Uyuşturucu Operasyonları

13.07.2018 14:49
Mersin'de Uyuşturucu Operasyonları, System.String[]

Mersine'de jandarma ekiplerinin Tarsus ve Mut ilçelerinde gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonlarında 43 kilo 300 gram kubar esrar ile 224 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Mersine'de jandarma ekiplerinin Tarsus ve Mut ilçelerinde gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonlarında 43 kilo 300 gram kubar esrar ile 224 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Tarsus ve Mut ilçelerinde uyuşturucu maddenin piyasaya sürüleceği bilgisine ulaşıldı.

Mut İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan operasyonda hayvan ağılı içerisinde kurutulmaya bırakılmış 3 kilo 300 gram kubar esrar maddesi ve sulama sistemi kurulmuş şekilde 224 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin drone ile yaptığı kontrollerde tespit edilen, 5 çuvala doldurulmuş ve araca yüklenmiş vaziyette satışa hazır halde 40 kilogram kubar esrar ele geçirildi.

Jandarma ekiplerinin 2 ilçede gerçekleştirdiği operasyonlarda toplam 43 kilo 300 gram kubar esrar ile 224 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin'de Uyuşturucu Operasyonları - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı