Merve Sevi, Sessiz Sedasız Evlendi! - Son Dakika

Merve Sevi, Sessiz Sedasız Evlendi!

12.08.2017 12:35

Ünlü oyuncu Merve Sevi, spor eğitmeni Çalkan Algün'le dünya evine girdi.

Magazin dünyasında yaz düğünlerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü oyuncu Merve Sevi'de erdi muradına ve her genç kızın rüyası olan beyaz gelinliği giydi.

Bir süredir eski hocası, spor eğitmani Çalkan Algün'le tutkulu bir aşk yaşayan genç oyuncu Merve Sevi sessiz sedasız bir kır düğünü ile dünya evine girdi. Alışıldık şavşatalı düğünlerin yerine sade bir düğün tercih eden çiçeği burnundaki çiftin mutluğuna az ama öz sayıdaki davetliler ortak oldu.

Merve Sevi, Sessiz Sedasız Evlendi!

- Kaynak: Youtube

Son Dakika Magazin Merve Sevi, Sessiz Sedasız Evlendi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı