Son Dakika Haberleri: Meteoroloji'den 6 İl İçin Yağış Uyarısı! Şiddetli Şekilde Geliyor

Meteoroloji'den 6 İl İçin Yağış Uyarısı! Şiddetli Şekilde Geliyor

3 gün önce

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt için kuvvetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada, yarın Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt için beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli olacağının tahmin edildiği belirtildi.

SEL VE SU BASKINI UYARISI

Açıklamada, meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar ile rakımı yüksek ve kar örtüsünün bulunduğu yerlerdeki kar erimesi nedeniyle oluşabilecek sel ve su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 06:17 Kaynak: AA5 Bin Lira Aylıkla Çalışacak Çoban Bulamıyorlar Son Dakika! Türkiye'nin de Katıldığı Ortak Operasyonda 5 Ton Uyuşturucu Böyle Ele Geçirildi Yanlış Partiye Oy Verdiği İçin Boyalı Parmağını Kesip Attı Bankalar Emekliler İçin Verilen Promosyon Ücretlerini 700 TL'ye Kadar Yükseltti