Son Dakika Haberleri: Metin Hara'dan Adriana Lima Açıklaması

Metin Hara'dan Adriana Lima Açıklaması

2 ay önce

Eski model Adriana Lima'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ayrılık sinyali olarak algılanmıştı. Metin Hara, o açıklamalara cevap vererek, "İki ay boyunca Miami'de birlikte olacağız." dedi.

Yaklaşık bir buçuk yıldır süren aşkları hakkında reklam olduğuna dair haberler yapılan ancak her fırsatta bu iddiaları yalanlayan ikiliden Adriana Lima geride bıraktığımız gün sevgilisi Metin Hara'yı sosyal medyadan takibi bırakmış ve "Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değildir" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

METİN HARA'DAN YANIT GELDİ

Yaşanan bu gelişmelerin ardından gözler Metin Hara'ya çevrildi. Hara, günün ilerleyen saatlerinde yaptığı bir açıklama ile ayrılık iddialarını yalanladı ve şu sözleri kullandı: "Haberlere konu edildiği gibi bir ayrılık yok. 18 Aralık'ta Amerika'ya gideceğim ve iki ay boyunca Miami'de birlikte olacağız."


YORUMLAR


Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı