Meü 20. Kültür ve Spor Şenliği'ne Doğru - Son Dakika

Meü 20. Kültür ve Spor Şenliği'ne Doğru

25.04.2014 16:51
Meü 20. Kültür ve Spor Şenliği'ne Doğru, System.String[]

28 Nisan'da başlayacak şenlikte çeşitli sanatçıların konserlerinin yanı sıra, çok sayıda kültürel ve bilimsel etkinlik düzenlenecek.

Yonca Lodi, Sevcan Orhan ve Orhan Uydacı'nın konserlerinin yanı sıra çeşitli konferans, panel ve turnuvanın düzenleneceği Mersin Üniversitesi (MEÜ) 20. Kültür ve Spor Şenliği'nin, 28 Nisan'da başlayacağı bildirildi.

Rektör Prof. Dr. Suha Aydın, rektörlük binasında düzenlediği basın toplantısında, şenliğin, eğlenceli etkinliklerin yanı sıra kültürel ve bilimsel bir çok etkinliği de ev sahipliği yapacağını söyledi.

Şenliğin, bir yıl boyunca gayret gösteren öğrencilerin kendi topluluklarının eseri olduğunu ifade eden Aydın, "Biz öğrencilerimize sadece destek oluyoruz. Bu şenliğin, birlikte hareket etme anlamında çok önemli olduğuna inanıyoruz" dedi.

MEÜ Plastik Sanatlar Topluluğu tarafından Atatürk Caddesi üzerinde düzenlenecek olan 'Sanat yolu' etkinliğiyle başlayacak olan şenlik, 2 mayıs'ta sanatçı Yonca Lodi'nin vereceği konserle son bulacak. - Mersin

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Meü 20. Kültür ve Spor Şenliği'ne Doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti Milli Piyango'nun işletme hakkını 10 yıllığına devralan Demirören, Azerbaycan piyangosunu da yönetecek Sevgilisinin şiddetinden kaçmak isterken yalınayak kapıda kalan kadın, "Adam dövünce ceza var ama beni dövünce yok" diyerek isyan etti Son Dakika! Bartın'ın İnkumu açıklarında Rus bandıralı kuru yük gemisi battı: 4 kişi öldü Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü