MHP Kaynarca İlçe Kongresi - Son Dakika

MHP Kaynarca İlçe Kongresi

15.01.2012 17:00
MHP Kaynarca İlçe Kongresi, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Orhan Ünver, MHP'nin kongrelerden 2014'te yapılacak olan seçimlere hazır olarak çıkacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Orhan Ünver, MHP'nin kongrelerden 2014'te yapılacak olan seçimlere hazır olarak çıkacağını söyledi.

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası konferans salonunda gerçekleştirilen kongrede konuşan Ünver, vatandaşın ekonomik ve sosyal olarak baskı altında olduğunu savundu.

Ünver, Sakarya'nın ucube tartışmalarla ve gündemlerle vakit kaybettiğini belirterek, "Ulaşım yap-boz olmuş. 'Garı taşıyalım, taşımayalım' gibi boş gündemlerle uğraşıyoruz. MHP, kongrelerden 2014'te yapılacak olan seçimlere hazır olarak çıkacak. Bütün belediyelere talibiz ve hazırız" diye konuştu.

MHP Kaynarca İlçe Başkanı Mehmet Apti ise 25 yıldır MHP'de görev aldığını söyledi.

Kongrede aday olmayacağını ve görevi bıraktığını açıklayan Apti, "Partiye hizmete devam edeceğim. Bu bir veda değil, bayrak değişimidir" dedi.

Konuşmaların ardından tek adayın yer aldığı seçimlerde tüm delegelerin oyunu alan Mustafa Boğaz, MHP Kaynarca İlçe Başkanı seçildi.

Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Sami Uzun, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan, Genel Başkan Başdanışmanı Prof.Dr. Recai Coşkun, MHP il ve ilçe yöneticileri, delegeler ve çok sayıda partili katıldığı kongrede, hayatını kaybeden KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş da anıldı.

- SAKARYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Kaynarca İlçe Kongresi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD'deki Türkevi açılışında ilginç anlar! Ali Erbaş'ın duasına BM sekreteri Guterres de el açtı 22:25 ABD'deki Türkevi açılışında ilginç anlar! Ali Erbaş'ın duasına BM sekreteri Guterres de el açtı İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı 21:40 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı 3 çocuk annesi sevgilisini boğazını keserek öldüren sanıktan korkunç savunma: Psikolojim bozuktu 21:17 3 çocuk annesi sevgilisini boğazını keserek öldüren sanıktan korkunç savunma: Psikolojim bozuktu
Balkondan sarkan bebeğin düşme anı kamerada 21:01 Balkondan sarkan bebeğin düşme anı kamerada Son Dakika: Türkiye'de 20 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 231 kişi vefat etti, 27 bin 688 yeni vaka tespit edildi 20:56 Son Dakika: Türkiye'de 20 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 231 kişi vefat etti, 27 bin 688 yeni vaka tespit edildi Sıfır otomobillerde 19:29 Sıfır otomobillerde "stokçuluk" iddialarına hem firmadan hem de Honda'dan peş peşe yanıt
Meydanda kavga etmek için buluştular! Kadınlar, binlerce insanın önünde yasak aşk yüzünden saç baş birbirlerine girdiler 18:50 Meydanda kavga etmek için buluştular! Kadınlar, binlerce insanın önünde yasak aşk yüzünden saç baş birbirlerine girdiler Okul servisinde 2 öğrenciyi öldüren eski muhtar ilk kez hakim karşısına çıktı: Oğlumu taciz etmişlerdi 17:49 Okul servisinde 2 öğrenciyi öldüren eski muhtar ilk kez hakim karşısına çıktı: Oğlumu taciz etmişlerdi
Advertisement