Son Dakika Haberleri: Ölümle Mücadele Eden Schumacher’in Hasta Yatağından İlk Fotoğrafı, 4 Yıl Sonra Sızdı

Ölümle Mücadele Eden Schumacher’in Hasta Yatağından İlk Fotoğrafı, 4 Yıl Sonra Sızdı

10 ay önce

Yaptığı kazanın ardından bitkisel hayata giren ünlü F1 pilotu Michael Schumacher'ın ilk fotoğrafı sızdı. Fotoğrafı 1 milyon euroya satmak isteyen akraba, yargılanacak.

Dünyanın en ünlü Formula 1 pilotu olan Michael Schumacher, 30 Aralık 2013 tarihinde İsviçre'de kayak yaparken kafasını taşa çarpıp beyin kanaması geçirmişti.

Hastanede tedavi sürerken sağlığına kavuşamayan ve bitkisel hayata giren Alman pilotun, bugüne kadar herhangi bir fotoğrafı medyaya sızmadı.


YAKINI FOTOĞRAFINI ÇEKİP 1 MİLYON EURO İSTEDİ

49 yaşındaki pilotun bir yakını, Cenevre'deki evine giderek Schumacher'i ziyaret etti. Bu esnada yatakta makineye bağlı haldeki fotoğrafını çekerek, Avrupa basınına 1 milyon dolar karşılığında satmaya çalıştı.

SAVCILIK FOTOĞRAFI DOĞRULADI

Almanya'da savcılık, olayın ortaya çıkmasıyla birlikte başlattı. Fotoğrafın Michael Schumacher'e ait olduğu doğrulanırken fotoğrafı çeken şahıs, gizlilik ve kişisel hakları ihlal suçlamasıyla yargılanacak.

Haberler.com/ Dış Haberler


YORUMLAR


Arap Dünyasında, Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Nişanlısı Hatice Cengiz'in Erkek Olduğu İddia Edildi Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

TBMM Yakınında Polis Ekipleri, Bir Traktörü Durdurmak İçin Ateş Açtı