Son Dakika Haberleri: Milletvekili Çilez: "Büyük ve Güçlü Türkiye'yi Tüm Vatanperverler Birlikte İnşa Edeceğiz"

Milletvekili Çilez: "Büyük ve Güçlü Türkiye'yi Tüm Vatanperverler Birlikte İnşa Edeceğiz"

7 ay önce

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, “Milletçe omuz omuza vererek geleceğin büyük Türkiye’sini tüm vatanperverler birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Milletvekili Çilez:
AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, "Milletçe omuz omuza vererek geleceğin büyük Türkiye'sini tüm vatanperverler birlikte inşa edeceğiz" dedi.

Yaptığı yazılı açıklamada, TBMM'nin yeni yasama yılında da hayırlı hizmetler yapılmasını dileyen Hasan Çilez, "Ülkemiz ve milletimizin üzerinde oynanan oyunların hızla bozulup normalleşme sürecine geçerek 17 yıldır olduğu gibi milletimize hizmetimizin artarak devam edeceği günler yakındır" diye konuştu.

Çilez, "Milletçe omuz omuza vererek, geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'sini tüm vatanperverler birlikte inşa edeceğiz. Bu süreçten Amasyamız payına düşeni alacaktır. Bunun için Amasya'ya sevdalı yüreklerle, STK'larla, belediyelerimizle ve siyasi partilerimizle birlikte çalışacağız. Birlikte hizmet edeceğiz. Bu yolda Rabb'im bizlerin yar ve yardımcısı olsun" diye konuştu. - AMASYA
Haber Yayın Tarihi : 02.10.2018 03:15 Kaynak: İHAKarısı Tarafından Bıçaklanan Koca, Yaralı Halde Sırra Kadem Bastı Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı