Son Dakika Haberleri: Milli Takımdaki İlk Golünü Türkiye'ye Karşı Atan Roman Neustadter: Türkiye'nin Zamana İhtiyacı Var

Milli Takımdaki İlk Golünü Türkiye'ye Karşı Atan Roman Neustadter: Türkiye'nin Zamana İhtiyacı Var

4 ay önce

Roman Neustadter, Rusya Milli Takımı ile çıktığı 10. maçta ilk golünü Türkiye'ye karşı attı. Maçın ardından konuşan Neustadter, "Türk Milli Takımı genç bir takım. Biraz zamana ihtiyaçları var, zamanla daha iyi olacaklarını düşünüyorum." dedi.

UEFA Uluslar Ligi üçüncü maçında Türkiye, Rusya'ya 2-0 mağlup oldu. Rusya'nın ilk golünü kaydeden Fenerbahçeli Roman Neustadter, karşılaşma sonunda konuştu.

İşte Roman Neustadter'in açıklamaları:

"Milli takımda olduğum sürece elimden gelen her şeyi yapacağım. Benim gol atmam önemli değil, gol atmış olmamız önemli. İlk golümü atmış olduğum için mutluyum. Türk Milli Takımı genç bir takım. Çok kaliteli oyuncular var. Hasan Ali, Mehmet Topal gibi kaliteli oyuncular var. Biraz zamana ihtiyaçları var, zamanla daha iyi olacaklarını düşünüyorum."


YORUMLAR


Başkan Alinur Aktaş, Bursa'ya Çağ Atlatacak Projelerini Haberler.com'a Bir Bir Anlattı Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi