Milliler 'Görme Engelliler' İçin Sahada - Son Dakika

Milliler 'Görme Engelliler' İçin Sahada

04.12.2017 18:37
Milliler 'Görme Engelliler' İçin Sahada, System.String[]

Görme Engelli Milli Takımı, eski milli futbolculardan oluşan futbol takımı ile maç yaptı.

Görme Engelli Milli Takımı, eski milli futbolculardan oluşan futbol takımı ile maç yaptı.

Bağcılar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Görme Engelli Milli Takımı, Bağcılar Belediyesi'nin ev sahipliğine gerçekleştirilen 8. Uluslararası Barikat Film Festivali etkinlikleri kapsamında, aralarında eski milli futbolcular Bülent Korkmaz, Uğur Boral, Ergün Penbe ve Ümit Davala'nın da aralarında bulunduğu takım ile futbol maçı yaptı. Bağcılar Olimpik Spor Salonu'nda şartların eşit olması için gözlerine siyah bant takan ünlü futbolcularla görme engelliler arasındaki gösteri maçı çıngıraklı topla oynandı.

Gençler başta olmak üzere ilçe sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği müsabakaya Hakan Ünsal, Tolunay Kafkas ve Tümer Metin de saha kenarından destek verdi.

Ünlüler takımına Kafkas Tolunay, Görme Engelliler Milli Takımı'na ise Tümer Metin teknik direktörlük yaptı. Sahada ter döken futbolcular, karşılaşmada kazananın 'dostluk' olduğunu belirttiler.

Açıklamada Tolunay Kafkas'ın şu ifadelerine yer verildi:

"Bu etkinliğin içinde bulunmak bizim için önemli ve anlamlı. Böyle sosyal paylaşım projelerinde olmaktan son derece mutluyuz. Zamanımız olduğu kadar destek için bu tür etkinliklere gidiyoruz."

Bülent Korkmaz ise kimsenin kimseden farkının bulunmadığını, herkesin bir ve beraber olduğunu kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milliler 'Görme Engelliler' İçin Sahada - Son Dakika


Son Dakika

Altının kilogramı 438 bin liraya geriledi Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı Kadir Şeker'in babası: Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı Babasıyla odun toplamaya giden minik Damla, üstüne düşen odunların altında kalarak yaşamını yitirdi Reuters'a konuşan hükümet yetkilisi: Sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması genişletiliyor Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu