Son Dakika Haberleri: Milyoner'de Ankaralı Yarışmacıyı Yanıltan "Ankara" Sorusu

Milyoner'de Ankaralı Yarışmacıyı Yanıltan "Ankara" Sorusu

9 gün önce

Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de 22 yaşındaki Ayşe İlke Gürbüzer isimli yarışmacı, hiç ummadığı bir soruda elenerek yarışmaya veda etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programının son bölümüne 22 yaşındaki Ayşe İlke Gürbüzer isimli yarışmacı damga vurdu.

SEYİRCİ JOKER HAKKINI KULLANDI

Ankara'da programa katılan, Mülkiye mezunu olan ve ODTÜ'de yüksek lisans yapan yarışmacı ilk 5 soruya doğru cevap vererek 5 bin TL'lik ödüle ulaştı. Altıncı soruda ise yaşadığı şehir olan Ankara'nın Nallıhan ilçesinin hangi coğrafi bölgeye ait olduğu soruldu. Cevaptan emin olamayan yarışmacı seyirci joker hakkını kullandı.

CEVAP KARADENİZ BÖLGESİ ÇIKTI

Burada çoğunluk İç Anadolu Bölgesi yanıtını verince yarışmacı da bu şıkkı seçti. Ancak doğru cevap Karadeniz Bölgesi çıkınca yarışmadan bin TL'lik ödülle ayrıldı.

Haber Yayın Tarihi : 14.04.2019 02:14 

YORUMLAR


Tarihin En Kötü Sezonunu Geçiren Fenerbahçe'de Maddi Kayıp 323 Milyon Lirayı Buldu Mansur Yavaş, "Kılıçdaroğlu'nu Bırakıp Gittiniz mi?" Sorusuna Cevap Verdi Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırgan Adliyeye Sevk Edildi! Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırgan, Adli Kontrol Şartı ile Serbest Bırakıldı