Son Dakika Haberleri: Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk

Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk

8 gün önce

AFYONKARAHİSAR'da hareket halindeki motosiklette arkada oturan kişi, kucağında ayağı alçıda olan bir kişiyi taşıdı.

Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk, System.String[]
AFYONKARAHİSAR'da hareket halindeki motosiklette arkada oturan kişi, kucağında ayağı alçıda olan bir kişiyi taşıdı. Sürücü ile birlikte toplam 3 kişinin yaptığı tehlikeli yolculuk, minibüsün içindeki yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. 

Olay, saat 13.00 sıralarında  Afyonkarahisar Atatürk Bulvarı Rauf Denktaş alt geçidinde meydana geldi. Hareket halindeki motosiklette ayağı alçıda olan kişi, arka koltuktaki başka bir kişi tarafından taşındı. Sürücüyle birlikte toplam 3 kişinin tehlikeli yolculuğu minibüsteki yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Plakası belli olmayan motosiklet üzerinde arkada oturan bir kişinin kucağında sağ ayağı alçılı kişiyi taşıdığı, öndeki kişinin de motosikleti kullandığı anlar şaşkınlık yarattı. Tehlikeye davetiye çıkaran bu anlar sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

- Afyonkarahisar
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:05 Kaynak: DHATarlabaşı'nda Laf Atan Kişiyi Öfkeli Gruptan Taksici Kurtardı! Dehşet Anları Kamerada Genç Kadın, Kendisini Takip Edip Cinsel Organını Gösteren Sapığı Kameraya Kaydetti! Dünyanın Konuştuğu Fotoğrafın Nasıl Çekildiği Ortaya Çıktı! Oyuncu Serkan Balbal, Dün Havaalanında Yaşanan Olayın İç Yüzünü Anlattı