Son Dakika Haberleri: Muharrem Usta'dan Yeni Yönetime 15 Milyonluk Teklif!

Muharrem Usta'dan Yeni Yönetime 15 Milyonluk Teklif!

2 yıl önce

Ekonomik krizle boğuşan Trabzonspor'da, eski başkan Muharrem Usta'dan yeni yönetime bomba bir teklif geldi.

Muharrem Usta'dan Yeni Yönetime 15 Milyonluk Teklif!, System.String[]

Muharrem Usta yönetiminin ardından göreve gelen Ahmet Ağaoğlu ve ekibi, kulübün içinde bulunduğu büyük borcun nedeni olarak, eski başkan Muharrem Usta'nın faaliyetlerini göstermiş ve Usta'yı eleştirmişti.
Son olarak Ağaoğlu yönetimi, eski teknik direktörü Ersun Yanal, futbolcular Özer Hurmacı ve Aykut Demir'e açtıkları davalar sonucu alacaklarına karşılık yaklaşık 26 Milyon TL'ye yakın ödeme yapmıştı.
Muharrem Usta'dan kendi döneminde gerçekleşen Ersun Yanal ve Özer Hurmacı'nın sözleşmelerinin feshinden doğan ödemelere karşılık flaş bir teklif geldi.
Muharrem Usta'nın 9 Ağustos'ta Ahmet Ağaoğlu'nu arayak, Özer Hurmacı ve Ersun Yanal'ın 15 milyon TL'lik maliyetinin, kendisinin kulüpten alacağından kesilerek, bağış makbuzu kesilmeseni istedi.
Usta'nın bu teklifine ise Ahmet Ağaoğlu yönetiminden henüz bir cevap gelmediği öğrenildi.
Trabzonspor geçtiğimiz günlerde tek seferde Ersun Yanal'a 10 Milyon 575 bin TL, Özer Hurmacı'ya ise 5 Milyon 351 Bin TL ödeme yapmıştı.
Muharrem Ustan sosyal medya hesabından da bir açıklama yaptı. Usta'nın açıklaması şöyle:
"Başkanlıktan ayrılmama rağmen sorumluluk bilinciyle...
Öncelikle maliyeti yüksek olan Burak,Sosa ve Kuçka ile ilgili Liv Hospital'de Sn Ağaoğlu ile kulübümüze sağlanacak 13 milyon euroluk gelir konusunda anlaşmamız malesef karşılık bulmadı.
Başkanlıktan ayrılırken kulübümüze QNB sonrası için 5 yıllık göğüs reklamı karşılığında yaklaşık 15 milyon dolarlık sözleşme bıraktım. Ancak bu sözleşme kulübe kötülük yapmışız gibi benimle konuşulmadan kamuoyuna lanse edilince malesef yürürlükten kalktı.
Bizim nakit paraya ihtiyacımız var diyenlere tavsiyem... Sponsor bulabiliyorsanız satılmamış 50 civarında loca var buraları hemen satabilirsiniz. ve hatta stat sponsoru bulabiliyorsanız var olan stat sponsorluğumuzla ilgili de size yardıma hazırız.
Arkasında çelikten bir kale gibi durduğum (hatamıy dı acaba tartışılabilir) Ersun ve Trabzon'un çocuğu Özer'in tazminatları için 8 Ağustos'da kulübümüze 15 milyon liralık bağış yaptığımı yazıyla ileterek bağış makbuzumu istedim. Ancak o da henüz karşılık bulmadı.
Sporun etik değerlere katkı sağlamasının beklendiği bir platformda gencecik çocukların duygularına sosyal medya üzerinden bir amaç doğrultusunda operasyon yapanlara da bir çift sözüm olacak. Beyler, Rüzgar eken fırtına biçer! Bu çocuklara kıymayın,yazıktır günahtır."

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2018 02:55 

YORUMLAR


İnternet'ten tatil aldı, hayatının şokunu yaşadı
Meral Akşener, AK Parti'yle yakınlaşma iddialarına yanıt verdi: Herhangi bir alışverişimiz yoktur Son dakika: İstanbul Valiliği ve İBB'nin ortak kararıyla Atatürk Havalimanı'na metro seferleri durduruldu