Son Dakika Haberleri: Murat Aydın: "Amacımız Kubbede Hoş Seda Bırakmak, Bunun İçin Çalışacağız"

Murat Aydın: "Amacımız Kubbede Hoş Seda Bırakmak, Bunun İçin Çalışacağız"

5 ay önce

Murat Aydın: "Amacımız kubbede hoş seda bırakmak, bunun için çalışacağız" Murat Aydın Beykoz'da 40 yıllık evli çiftlerle bir araya geldi, birlikte pasta kestiİSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz Kadın Kolları tarafından düzenlenen programa katıldı.

Murat Aydın: "Amacımız kubbede hoş seda bırakmak, bunun için çalışacağız"
Murat Aydın Beykoz'da 40 yıllık evli çiftlerle bir araya geldi, birlikte pasta kesti

İSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz Kadın Kolları tarafından düzenlenen programa katıldı. Evliliklerinde 40 yıllarını dolduran çiftlerle bir araya gelen Murat Aydın, "Amacımız kubbede hoş seda bırakmak, bunun için çalışacağız" dedi.
AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi ziyaretlerine devam ediyor. Murat Aydın, AK Parti Beykoz Kadın Kolları tarafından düzenlenen, evliliklerinde 40'ıncı yollarını doldurmuş çiftlerin davetli olduğu, "Bir yastıkta 40 yıl" programına katıldı. Programa eşi Bedriye Aydın ile birlikte katılan Aydın, bütün masaları tek tek dolaşarak çiftleri tebrik etti, "Biz de 37 yıllık evliyiz, 40'a az kaldı" dedi. Programda davetlilere yemek ikram edildi, pasta kesildi, davetliler unutulmaz anlar yaşadı. Salondaki çiftler adına getirilen pastayı, evliliklerinde 70'inci yıllarını dolduran ve evlilik yıl dönümleri programın gerçekleştiği güne denk gelen iki ayrı çift kesti. Düzenlenen programdan keyif alan çiftlerin mutluluğu gözlerinden okundu. Kadın kollarının düzenlediği programda konuşan Aydın, "Amacımız kubbede hoş seda bırakmak, bunun için çalışacağız" dedi.
"Amacımız kubbede hoş seda bırakmak, bunun için çalışacağız"
Başkan Aydın, "Sizler 50 yıl önce 40 yıl önce, hatta 70 yıl önce gönüllerinizi birleştirdiniz, gelecekle ilgili hayallerin en önemlisini attınız. Bir yuva kurdunuz, hayalleriniz vardı. Çocuklar yetiştirmek, torunlar yetiştirmek ve neticede kubbede hoş seda bırakmak gibi bir arzunuz vardı. Allah nasip eder Beykoz halkı yetki verirse yapmak istediğimiz şey şudur. Geldik, yuvalar kurduk, gidiyoruz. Rabbim hepimizi hayırlı yuvalar kurmayı nasip eylesin. Bu dünyadan göçtükten sonra, iyi bir anneydi,iyi bir babaydı, mekanları cennet olsun dedirtebilirsek, öyle bir neslin bu güzel ülkede yaşamasına Beykoz özelinden katkı verebilirsek bu bizim için en büyük mutluluk olacaktır. Olay yol yapmak, kaldırım yapmak meselesi değildir. Yaşamı kolaylaştırmakla ilgili adımlarımız mutlaka olacak ama daha önemlisi gelecekte isimlerimiz dahi unutulduğu zaman, isimlerimizi hatırlayacak kimse kalmadığı zaman, neslimizin şöyle diyebilmesidir, "Çok güzel bir geçmişimiz, atalarımız, ninelerimiz varmış, onların mekanları cennet olsun, bize güzel bir yurt bırakmışlar, Allah onlardan razı olsun". Sevdamız, gayretimiz o amaca hizmet etmektir. Beykoz'da onu yapmaya çalışacağız. Gelecekle ilgili umutlarımızı daha bir artırmanın gayreti içerisinde olacağız" dedi.
MURAT AYDIN FOTOĞRAF MAKİNESİNİ GÖRÜNCE DAYANAMADI
Uzun yıllardır fotoğraf sanatıyla uğraşan ve kendine ait iki fotoğraf sergisi bulunan Murat Aydın, bir gazetecinin elindeki fotoğraf makinesini görünce yine dayanamadı ve makineyi alarak eşi Bedriye Aydın'ın da içinde bulunduğu grubu fotoğrafladı, çektiği fotoğrafı daha sonra eşi ve beraberindekilerle birlikte inceledi.
AK Parti Beykoz Kadın Kolları tarafından düzenlenen program, Murat Aydın'ın eşi Bedriye Aydın'ın davetlilere kendi elleriyle gül hediye etmesinin ardından sona erdi.
Murat Aydın:  Amacımız Kubbede Hoş Seda Bırakmak, Bunun İçin Çalışacağız
Haber Yayın Tarihi : 18.02.2019 09:43 Kaynak: İHAMelih Gökçek'ten İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajı Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin