Son Dakika Haberleri: Murat Aydın "Dünya Kanser Gününde" Vatandaşlar Pembe Kurdele Taktı

Murat Aydın "Dünya Kanser Gününde" Vatandaşlar Pembe Kurdele Taktı

5 ay önce

Murat Aydın "Dünya Kanser Gününde" vatandaşlar pembe kurdele taktı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın AK Nokta'da vatandaşlarla buluştu Aydın kanser hastalığında erken teşhisin önemini vurguladıİSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 4 Şubat "Dünya Kanser...

Murat Aydın "Dünya Kanser Gününde" vatandaşlar pembe kurdele taktı
Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın AK Nokta'da vatandaşlarla buluştu
Aydın kanser hastalığında erken teşhisin önemini vurguladı

İSTANBUL - AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 4 Şubat "Dünya Kanser Gününde" Paşabahçe Meydanı'nda kurulan AK Nokta'da vatandaşlarla buluştu. Kanser hastalığının önemine dikkat çeken Aydın, hastalıkta erken teşhisin önemini vurguladı.
31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Paşabahçe Meydanı'nda kurulan AK Nokta'da 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlikte Başkan Aydın, farkındalık oluşturmak için noktaya uğrayan vatandaşların üstlerine pembe kurdele taktı. Aynı zamanda vatandaşlarla da sohbet eden Aydın, vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaştı. İlgiyi karşılıksız bırakmayan Aydın, vatandaşlardan destek sözü istedi. Noktadaki ziyarete, Başkan adayı Aydın'ın yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve partililer de katıldı. Vatandaşlara günün anlam ve önemine binaen de dövizler ve pembe renkli balonlar hediye edildi.
"Erken teşhisin sonrası sağlıklı yaşamdır"
AK Nokta'da kanser hastalığında erken teşhisin öneminden bahseden Başkan Aydın, "Arkadaşlarımızla beraber size sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyoruz. Bugün 4 Şubat Dünya Kanser Günü münasebetiyle başkanlarımızla beraber bugünle ilgili etkinlik yapıyoruz. Amacımız kanserle ilgili farkındalık oluşturmak, erken teşhis ve sonrasında sağlıklı yaşamdır. Bu vesileyle sizlerle bir araya da gelmiş olduk. Ben ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum" dedi.
Etkinlikte vatandaşların dertlerini de dinleyen Aydın, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.
Murat Aydın  Dünya Kanser Gününde  Vatandaşlar Pembe Kurdele Taktı
Haber Yayın Tarihi : 05.02.2019 05:15 Kaynak: İHAİki pazarcıyı vuran emekli polisin ifadesi ortaya çıktı: Şarjör doluydu sadece 5'ini kullandım Bursa'da oluklu kertenkele şoku! Yılan sanıp öldürdüler Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında