Son Dakika Haberleri: Mustafa Sandal'dan Boşanan Emina Jahoviç, Pişman Oldu!

Mustafa Sandal'dan Boşanan Emina Jahoviç, Pişman Oldu!

2 ay önce

Geçtiğimiz yıl Mustafa Sandal ile 10 yıllık evliliğini bitiren Sırp şarkıcı Emina Jahoviç, yeni bir ilişkiye başladığı için pişman olduğunu ifade etti.

10 yıllık eşi Mustafa Sandal'dan boşanır boşanmaz Sadettin Saran'la aşk yaşayan Emina Jahovic, pişman oldu. 7 aylık ilişkisinin ardından Saran'dan ayrılan Jahovic, "Keşke yeni ilişki için acele davranmasaydım." itirafı yaptı.

"ARTIK ÖZGÜR BİR KADINIM"

Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini Haziran 2018'de bitirdikten bir ay sonra gönlünü iş adamı Sadettin Saran'a kaptıran Emina Jahovic, bin pişman… Saran'la jet hızıyla başlayan aşkı 7 ay sonra biten Sırp şarkıcı, geçtiğimiz günlerde ülkesindeki Svet dergisine içini döktü. Kendisinden 18 yaş büyük iş adamıyla hayat görüşleri farklı olduğu için ayrıldıklarını belirten 37 yaşındaki iki çocuk annesi Jahovic, ekledi: "Zaten biten bir evliliğin üzerine çok çabuk yeni bir ilişkiye başlamak doğru değildi. Her şey çok hızlı gelişti. Ama artık özgür bir kadınım. Kendimi sadece işime ve çocuklarıma adadım."

MUSTAFA SANDAL HAKLI ÇIKTI

Jahovic'in bu açıklaması; Musti'nin geçtiğimiz yaz Ceren Hindistan'la yazışmaları ortaya çıkınca sarf ettiği şu sözleri akıllara getirdi: "Benim için yeni biten evliliğin ardından bu kadar çabuk, yeni ve ciddi bir ilişkiye başlamak zor!" Eski eşinin söylediklerine aylar sonra hak veren Jahovic'in yaptığı bu açıklama ise "Son pişmanlık neye yarar?" dedirtti. Mustafa Sandal, boşanma sonrası adı Ceren Hindistan'la anılınca "Yeni aşk için erken" demişti. Saran'la aşk yaşadığına pişman olan Emina, eski eşine hak verdi.


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Kapı Kapı Dolaşıp AK Parti Adayına Oy İstedi