Son Dakika Haberleri: Mustafa Yıldızdoğan: "Editörler Açıklamayı Anlamadı"

Mustafa Yıldızdoğan: "Editörler Açıklamayı Anlamadı"

2 yıl önce

Mustafa Yıldızdoğan'ın açıklamasının yanlış anlaşıldığını ve bazı editörlerin bu açıklamayı tam anlamıyla anlayamadığını söyledi.

Mustafa Yıldızdoğan:

ÇALINTI OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ!

Şarkının, 1986 yılına ait bir Kürtçe şarkı olduğu, sanatçı Mustafa Yıldızoğan'ın da bu Kürtçe şarkının sözlerini değiştirerek, bestesini aynen kullanarak Ölürüm Türkiyem şarkısını ortaya çıkardığı iddia edilmişti. Yıldızdoğan ise bu iddiayı yalanlamış ve "Beni her şeyle itham edebilirler ama hırsızlıkla asla" demişti.

"MÜZİK HAYATIMA NOKTAYI KOYARIM"

"20 sene önce albüme okuduğum bu Ölürüm Türkiyem şarkısının sözleri Dilaver Cebeci'ye, müziği ise Mustafa Yıldızdoğan'a aittir. Mustafa Yıldızdoğan'ın tüm bestelerini incelediğinizde kendi tavrını, tarzını, üslubunu ve attığı imzayı göreceksiniz. Bunu 10 yıl konservatuarda aldığım eğitimle ve MESAM asil üyesi olarak söylüyorum. Bunun aksini belgelerle ispat eden olursa mikrofonu bırakıp, müzik hayatıma noktayı koyarım." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD'ye Rest Çekip 72 Saat Süre Verdi