Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi - Son Dakika

Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi

18.06.2021 09:26

Renan Kaleli ile 2 yıldır aşk yaşayan oyuncu Nehir Erdoğan, ilk kez sevgilisiyle objektiflere takıldı. Bodrum'da tatil yapan çiftten Erdoğan, sabah saatlerinde sevgilisiyle atışması nedeniyle balkona çıkıp ağladı. Öğlene doğru ise aralarındaki problemi çözen çift, keyifli halleriyle görüntülendi.

Nehir Erdoğan 2014'te görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil'le nikah masasına oturmuş, çiftin evliliği üç yıl sürmüştü. Erdoğan'ın, 2 yıldır Hatice Aslan'ın eski eşi Renan Kaleli'yle aşk yaşadığı konuşuluyordu. Aşkın ilk karesi Bodrum'dan geldi. Çift, Akyarlar'daki bir otelde görüntülendi.

BALKONA ÇIKIP AĞLADI

Erdoğan ile Kaleli, sabah saatlerinde tartışma yaşadı. Nehir Erdoğan kaldıkları otelin balkonunda ağlarken, Kaleli ise hararetli şekilde telefonla konuşurken görüntülendi. Çift, öğle saatlerinde ise havuz başına indi ve aralarındaki sorunu çözdü.

Nehir Erdoğan ile Renan Kaleli ilk kez görüntülendi

EĞLENİRKEN AYAĞINI BURKTU

Akşam saatlerinde Akyarlar'daki bir plaja giden Nehir Erdoğan, sevgilisiyle görüntülenmemek için bir araya gelmedi. Mekanın barında vakit geçiren ve sevgilisini yalnız bırakan Erdoğan, bir arkadaşıyla iskeleye giderek sohbet etti.

Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi

Güneş battıktan sonra plajda kimsenin kalmamasını fırsat bilen oyuncu, önce iskelede zıpladı, ardından arkadaşına su atarak şakalaştı. Zıplarken ayağını burkan Nehir Erdoğan topallayarak otelin yolunu tuttu.

Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi
Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi
Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi
Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Nehir Erdoğan sevgilisi Renan Kaleli ilk kez görüntülendi - Son Dakika Magazin


Son Dakika

00:37 "'Keşke evimiz yansaydı' diyecekler" sözleriyle tepki çeken Belediye Başkanı Özeren: Açıklamam yanlış anlaşıldı Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun 00:16 Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok 23:35 Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok
23:06 "23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" diyen genç kız, kendini üst geçitten attı Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı 22:51 Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı 19:43 Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı
Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in 18:34 Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in "Ne olur helikopter gönderin" sözlerine yanıt: Dürüst bir cümle olmadı Konferans Ligi'nde Trabzonspor ve Sivasspor'un kurada çektiği takımlar tat kaçırdı 16:05 Konferans Ligi'nde Trabzonspor ve Sivasspor'un kurada çektiği takımlar tat kaçırdı
Advertisement