Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes - Son Dakika

Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes

17.04.2013 21:37
Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes, System.String[]

Çorlu'da faaliyet gösteren Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Orion Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen kermes büyük ilgi gördü.

Çorlu'da faaliyet gösteren Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Orion Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen kermes büyük ilgi gördü. Açılışını Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Başkanı Ayhan Civan'ın gerçekleştirdiği kermes okul öğrencileri ve öğretmenlerinin iş birliği içerisinde ortaya çıkardıkları çalışma ve ürünler satışa sunuldu.

Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nce Sosyal Destek Projesi kapsamında gerçekleşen kermes ziyaretçilerin büyük takdir ve beğenisini kazandı. Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Mehtap Kartal, öğrenciler ve velilerinin yanı sıra vatandaşların kermese olan ilgilerinin kendilerini bir hayli memnun ettiğini söyledi.

Kermese katılım gösteren Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Okumuş ve Şube Müdürü Dinçer Tuna'ya, katılımlarından dolayı teşekkür eden Kartal: "Tüm geliri okul öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması maksadıyla düzenlenen kermesimize katılan çeşitli bağışlarda bulunan, maddi ve manevi destek sağlayan herkese teşekkür ediyorum.

Kermeste satışa sunulan ürünlerin bu kadar beğenilmesinin ve değer görmesi bizim için maddi değerden daha fazla manevi değer taşıyor. Sosyal Sorumluluk Projeleriyle özel çocuklarımızın da isteyince üretimde ne kadar etkin olduklarını göstermiş olduğumuzu düşünüyoruz. Bu çalışmalarımıza ve çocuklarımızın neler yapabildiklerini göstermeye devam etmek istiyoruz. Çocuklarımızın sosyal hayatta daha fazla yer almaları için elimizden geleni yapacağız. Kermes için gerekli imkanları sağlayan Orion AVM yöneticilerine ve kermesimizden ürün alan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

(SŞ - )

17.04.2013 21: 25: 21

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes
Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes
Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes
Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes
Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nergis Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Kermes - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Beşiktaş'tan gündem olan Balotelli açıklaması: Sportif sabıkalı malum futbolcu 17:52 Beşiktaş'tan gündem olan Balotelli açıklaması: Sportif sabıkalı malum futbolcu İç karartan gelişmeyi Eski BOTAŞ müdürü anlattı: Doğal gaz fiyatları yıl sonuna kadar yüzde 30 zamlanacak 17:39 İç karartan gelişmeyi Eski BOTAŞ müdürü anlattı: Doğal gaz fiyatları yıl sonuna kadar yüzde 30 zamlanacak Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı 17:19 Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı
Herkes gelecek iyi bir haberi bekliyor! Radardan çıkan uçak düştü, enkaza ulaşılamıyor 17:12 Herkes gelecek iyi bir haberi bekliyor! Radardan çıkan uçak düştü, enkaza ulaşılamıyor Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu 17:03 Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu Son dakika! Meteoroloji'den çiftçilere önemli uyarı: Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta don bekleniyor 16:54 Son dakika! Meteoroloji'den çiftçilere önemli uyarı: Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta don bekleniyor
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı 16:11 Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 15:23 Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi
Advertisement