Son Dakika Haberleri: Nkü'de Almanca Çalıştayı

Nkü'de Almanca Çalıştayı

2 yıl önce

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Goethe Enstitüsü işbirliğiyle Almanca çalıştayı düzenlendi.

Nkü'de Almanca Çalıştayı, System.String[]
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Fen- Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Goethe Enstitüsü işbirliğiyle Almanca çalıştayı düzenlendi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerine yönelik olarak Fen-Edebiyat Fakültesi Dil Laboratuvarları'nda yapılan çalıştayda, İstanbul Goethe Enstitüsü'nde görevli iki eğitmen ve çalıştaya katılmak üzere aynı enstitünün Almanya'dan davet ettiği üç eğitmen görev aldı.

Çalıştayda yaratıcı yazma, özgür şiir yazımı, yabancı dil öğrenirken müzik, şarkı sözü yazma ve seslendirme konularında toplam 8 oturum gerçekleştirildi.

Oturumlar sayesinde üniversite yabancı dil eğitimi alan öğrenciler, aktiviteler yapıp öğrendikleri dili kullanma imkanı buldu.
Haber Yayın Tarihi: 19.12.2017 05:39 Kaynak: AATaşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var Nihal Olçok Akşener'den randevu talep etti: Gece, gündüz nereye derseniz hazırım 15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti