Nükleer Liste Değiş Tokuşu - Son Dakika

Nükleer Liste Değiş Tokuşu

01.01.2012 10:53
Nükleer Liste Değiş Tokuşu, System.String[]

Pakistan ile komşusu ve rakibi Hindistan sahip oldukları nükleer tesislerin listesini eş zamanlı olarak birbirleriyle paylaştı.

Pakistan ile komşusu ve rakibi Hindistan sahip oldukları nükleer tesislerin listesini eş zamanlı olarak birbirleriyle paylaştı.

Pakistan Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Hindistan ile nükleer tesislerin listesinin paylaşımının yanı sıra bu yıl iki ülkenin ellerinde bulunan mahkumların listelerinin de karşılıklı olarak paylaşıldığı bildirildi.

Nükleer güce sahip iki ülke, 1988 yılında imzalanan "Nükleer tesis ve santrallere karşı saldırmamazlık" anlaşması gereği birbirleriyle yılın ilk günü nükleer tesislerinin listesini paylaşıyor. - İSLAMABAD

Nükleer Liste Değiş Tokuşu

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Nükleer Liste Değiş Tokuşu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama