Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Yardım - Son Dakika

Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Yardım

22.01.2018 19:49
Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Yardım

Sivas'ta, İstiklal İlkokulu öğrencileri, yardım amacıyla topladıkları gıda malzemelerini Hayat Ağacı Derneğine teslim etti.

Sivas'ta, İstiklal İlkokulu öğrencileri, yardım amacıyla topladıkları gıda malzemelerini Hayat Ağacı Derneğine teslim etti.

Sivas Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, İstiklal İlkokulu Okul Meclisi üyeleri, Kadı Burhaneddin Öğrenci Meclisi Projesi kapsamında başlattıkları Çorbada Bizim de Tuzumuz Olsun Kampanyası ile topladıkları 24 ürün çeşidinden oluşan 40 koli gıda yardımını belediye bünyesinde kurulan Hayat Ağacı Derneğine ulaştırdı.

Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Başcil, İstiklal İlkokulu Müdürü Adem Büyükbektaş, kampanyaya katılan öğretmen ve öğrenciler toplanan yardımı muhtaçlara ücretsiz alışveriş imkanı sunan Hayat Ağacı Derneği Gıda Bankasına getirdi.

Ellerinde "Bir Elin Nesi Var, İki Elin Sesi Var, İyilik İnsanları Birbirlerine Bağlayan Zincirdir, Yardımlaşmak Bütün İnsanlığın Ortak Değeridir, İyilik İyilikten, Kötülük Kötülükten Doğar" yazan pankartlar taşıyan öğrencileri, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın karşıladı.

İstiklal İlkokulu Müdürü Adem Büyükbektaş, yardımlaşma ve dayanışma ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla düzenledikleri kampanya kapsamında öğrencilerin kendi aralarında yardım topladıklarını belirterek, bu eğitimin çocuklar açısından yararlı olduğunu belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Yardım - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan 22:49 Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan "Okullar açık kalacak mı?" sorusuna yanıt: Gündemimizde yok Cüneyt Çakır, BAE'ye gidiyor! Arap Körfez Ligi'nde düdük çalacak 22:26 Cüneyt Çakır, BAE'ye gidiyor! Arap Körfez Ligi'nde düdük çalacak Şampiyonlar Ligi'nde bir benzeri daha yok! Pique hem galibiyeti getirdi hem de tarihe geçti 21:50 Şampiyonlar Ligi'nde bir benzeri daha yok! Pique hem galibiyeti getirdi hem de tarihe geçti
DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor 20:35 DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor YPG'yi Türkiye korkusu sardı! Teröristler, operasyon sinyali sonrası mevzileri güçlendirmeye başladı 19:20 YPG'yi Türkiye korkusu sardı! Teröristler, operasyon sinyali sonrası mevzileri güçlendirmeye başladı İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp 18:54 İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp
Bu görüntü Türkiye'de çekildi! İnşaattan düşen işçinin canını emniyet halatı kurtardı 17:35 Bu görüntü Türkiye'de çekildi! İnşaattan düşen işçinin canını emniyet halatı kurtardı Kahramankazan'dan DEVA Genel Başkanı Babacan'a tepki: Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı 14:54 Kahramankazan'dan DEVA Genel Başkanı Babacan'a tepki: Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı
Advertisement