Ölümden dönen Acun Ilıcalı'dan kaza sonrası ilk açıklama: Sağlık durumum çok iyi - Son Dakika

Ölümden dönen Acun Ilıcalı'dan kaza sonrası ilk açıklama: Sağlık durumum çok iyi

13.10.2019 09:51

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, dün gece geçirdiği korkunç kazanın ardından sosyal medya hesabından "Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler" paylaşımını yaptı.

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, dün gece ölümden döndü. Ilıcalınıniçinde bulunduğu araç, akşam saatlerinde O-6 otobanında seyir halindeyken arka lastiğin parçalanması sonucu kontrolünü kaybetti. Lüks aracının hurdaya döndüğü kazada, araçta bulunan tüm hava yastıkları patladı. Acun Ilıcalı'nın kazadan yara almadığı açıklandı.

"SAĞLIK DURUMUM ÇOK İYİ"

Ünlü televizyoncu, bariyerlere çarparak duran ve paramparça olan araçtan yara almadan kurtuldu. Kazanın ardından Ilıcalı'ya "geçmiş olsun" mesajları yağdı. Ilıcalı ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler" ifadelerini kullandı.

Ölümden dönen Acun Ilıcalı'dan kaza sonrası ilk açıklama: Sağlık durumum çok iyi

Son Dakika Magazin Ölümden dönen Acun Ilıcalı'dan kaza sonrası ilk açıklama: Sağlık durumum çok iyi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (66)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Artan vakalar sonrası Bakan Koca'dan hayati iki uyarı: Seyahatlerinizi erteleyin, hareketliliğinizi sınırlandırın Koronavirüsün çıkış noktası Çin, 8 ülkenin vatandaşlarının ülkeye girişini yasakladı Ermenistan'ın Suriye'den Dağlık Karabağ ve Zengilan'a getirdiği paralı askerlerin listesi ortaya çıktı Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden 14 yaşındaki Semir'in hayali aşçılıktı ABD Gizli Servisi, Başkan Adayı Joe Biden'ın güvenliğini artırmayı planlıyor 'Süt banyosu' rezaletinin yaşandığı Benefit Süt Toplama Merkezi'nin sahibi, işçilerin bahanesine sığındı: Süt değil deterjandı Depreme bile gerek yok! 10 bin kişi ölümle burun buruna yaşıyor İl Milli Eğitim Müdürü'nden özel eğitim merkezine 'eskiyen bayrak' tepkisi: Acilen bu bayrağı değiştirin