Ölüme Atlama Nedeni, Dansöze Takılan 100 Lira (4) - Son Dakika

Ölüme Atlama Nedeni, Dansöze Takılan 100 Lira (4)

08.01.2012 19:31
Ölüme Atlama Nedeni, Dansöze Takılan 100 Lira (4)

Antalya'da tartışmanın ardından fırtınalı denize peş peşe atlayıp kaybolan Deniz ve Sabit Dumlupınar çifti, o akşam Afyonkarahisar'dan gelen H.P.ve eşi F.A.P.çiftini yemeğe götürdü.

Ölüme ATLAMA NEDENİ, DANSÖZE TAKILAN 100 LİRA (4)

DENİZE ATLAMADAN 2 SAAT ÖNCE

Antalya'da tartışmanın ardından fırtınalı denize peş peşe atlayıp kaybolan Deniz ve Sabit Dumlupınar çifti, o akşam Afyonkarahisar'dan gelen H.P. ve eşi F.A.P. çiftini yemeğe götürdü. Restoranda gönüllerince eğlenen Dumlupınar çifti hayli neşeliydi. Konukları da fotoğraf makinasıyla bu anı görüntüledi. Sabit Dumlupınar'ın restoranda dansöze 100 lira takması her şeyi alt üst etti. Restorandan çıkıp gitikleri sahilde dansözü para takma yüzünden tartışan çift peş peşe denize atladı ve dalgalar arasında kayboldu.

DHA(ESM) - Antalya

Kaynak: DHA
Çoban köpeklerini av tüfeğiyle vurup telef ettiler Çoban köpeklerini av tüfeğiyle vurup telef ettiler Antalya'ya gelen Çin Artistik Cimnastik Milli Takımı'ndan depremzedeler için anlamlı yardım Antalya'ya gelen Çin Artistik Cimnastik Milli Takımı'ndan depremzedeler için anlamlı yardım Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

Son Dakika Güncel Ölüme Atlama Nedeni, Dansöze Takılan 100 Lira (4) - Son Dakika


Advertisement