Son Dakika Haberleri: Öfkeli Sürücü, Önce Önündeki TIR'a 3 Kere Çarptı Sonra Fotoğraf Çektirdi

Öfkeli Sürücü, Önce Önündeki TIR'a 3 Kere Çarptı Sonra Fotoğraf Çektirdi

5 ay önce

Muğla-Aydın karayolunda öfkelenen kadın sürücü, öfkesini otomobilinden çıkardı. Önünde seyreden TIR'a 3 defa çarpan sürücü daha sonra zarar gören aracının önünde fotoğraf çektirdi.

Öfkeli Sürücü, Önce Önündeki TIR'a 3 Kere Çarptı Sonra Fotoğraf Çektirdi, System.String[]

Muğla- Aydın karayolunda bilinmeyen bir nedenden dolayı öfkelenen bir kadın sürücü, öfkesini otomobilinden çıkardı. Önünde seyreden TIR'a otomobiliyle 3 defa çarpan kadın sürücü daha sonra zarar gören otomobili ve çarptığı TIR'ın sürücüsü ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Kadın sürücünün sergilediği davranışlar hem polisi hem de vatandaşları şaşırttı.

TIR SÜRÜCÜSÜ İLE DE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Edinilen bilgiye göre, İpek A. isimli kadın, Marmaris'ten İzmir'e döndüğü sırada otomobiliyle TIR'a arkadan çarptı. İlk etapta kaza zannedilen olayda kadın sürücü insanların gözü önünde önündeki TIR'a iki defa daha çarptı. Daha sonra arabadan inip zarar gören otomobili ile hatıra fotoğrafı çektiren kadın, bir fotoğraf da çarptığı TIR'ın sürücüsü ile çektirdi.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Son Dakika! ABD Basınından Bomba İddia: Cemal Kaşıkçı'nın Cesedi Parçalara Ayrıldı

ABD Başkanı Donald Trump'tan, İran'a İkinci Yaptırım Kararı