Son Dakika Haberleri: Onur Akay Açıkladı! Kadir Mısıroğlu Öldü Mü?

Onur Akay Açıkladı! Kadir Mısıroğlu Öldü Mü?

2 ay önce

Tarihçi ve yazar olduğunu iddia eden Kadir Mısıroğlu'nun sosyal medyada vefat ettiği iddiası, Twitter'da en çok konuşulan konular arasına girerek Trend Topic oldu.

Onur Akay Açıkladı! Kadir Mısıroğlu Öldü Mü?, System.String[]

Ankara  Cumhuriyet Başsavcılığı'nca geçtiğimiz Ekim ayında ' ' Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret'' suçundan soruşturma başlatılan  Kadir Mısıroğlu'nun, vefat ettiği iddiası sosyal medyayı salladı. Çok sayıda ünlü ismin ölüm haberini duyurduğu için, magazin camiasında "Felaket Tellalı" olarak ün yapan ses sanatçısı  Onur Akay ise, konu ile ilgili çok ilginç bir paylaşım yaptı.

"İYİ HABERİ MAALESEF ÜZÜLEREK VERİYORUM"

Instagram adresinden açıklama yapan ünlü sanatçı  Onur Akay, "Bugüne kadar hep kötü haberler verdim, şimdi ise iyi haberi maalesef üzülerek veriyorum. Ulusal Kurutuluş Mücadelesi için "Keşke Yunan kazansaydı, ne halifelik kaldırılırdı ne de şeriat" sözlerinin sahibi ve  Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret suçundan soruşturma başlatılan sözde tarihçi ve yazar  Kadir Mısıroğlu'nun, vefat ettiği yönünde sosyal medyada haberler var. Bu haberler maalesef doğru değil, adam sapasağlam yaşıyor." notunu düştü.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı