Son Dakika Haberleri: Onur Akay, Fikret Hakan'ın Aslında Akciğer Kanserinden Ölmediğini İddia Etti

Onur Akay, Fikret Hakan'ın Aslında Akciğer Kanserinden Ölmediğini İddia Etti

12 ay önce

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, akciğer kanseri nedeniyle öldüğü iddia edilen Fikret Hakan'ın aslında boğazına kaçan balgam nedeniyle nefessiz kalıp öldüğünü iddia etti.

Fikret Hakan'ın manevi kızı Nursel Eroğlu ve ünlü oyuncu Salih Güney'le telefonda konuşan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Fikret Hakan'ın ölüm sebebinin akciğer kanseri olmadığını yazdı. Akay, Fikret Hakan'ın hastanede ve evde çekilen son fotoğraflarını da Facebook adresinden yayınladı.

"AKCİĞERİNDE LEKE VARDI, LAZERLE YOK ETTİLER"

İşte Onur Akay'ın Facebook adresinden yaptığı o paylaşım ve o fotoğraflar:

Fikret Hakan'la Mayıs ayında hastaneye kaldırılmadan çok kısa süre önce telefonla konuşmuştum. Bugün, yakın arkadaşım Fikret Hakan'ın manevi kızı Nursel Eroğlu ve değerli oyuncu Salih Güney'le telefonda konuştum. Nursel, "Fikret Hakan akciğer kanseri değildi. Doktorlar hiçbir zaman kanser teşhisi koymadı. Akciğerinde bir leke var dediler ve o lekeyi lazerle yok ettiler." dedi.

"EVDE YERE DÜŞMÜŞ"

Fikret Hakan, 21 Mayıs'ta evde yere düşmüş ve Nursel'i aramış. 32 yıllık hayat arkadaşı ise o sırada Bodrum'da bulunuyormuş. Fikret Bey, "Nursel ben düştüm hemen gel" demiş ve o da hemen apar topar yanına giderek ambulans çağırmış. Fikret Bey, Kartal Araştırma Hastanesi'nde yakın bir doktor arkadaşı olduğu için orayı tercih etmiş ve oraya gitmişler. Tahlillerin tamamı temiz çıkmış, ancak ateşi olduğu için hastaneye yatarak araştırmak istemişler.

"NEFESİ TIKANDIĞI İÇİN VEFAT ETMİŞ!"

Geçtiğimiz Cuma günü taburcu olmuş ve geçtiğimiz Pazartesi günü eşi ile birlikte kontrol amaçlı hastaneye gitmiş. Ancak hastanede balgam nedeni ile nefesi tıkanmış. Hemen müdahale etmişler ama maalesef kurtaramamışlar. Nur içinde yatsın inşallah.

"Fikret Hakan" Kitabının Yazarı Cenaze Töreninde İsyan Edip Ağlayarak Kürsüden İndi
Fikret Hakan'ın Ölümünün Ardından Cüneyt Arkın Adeta Yıkıldı: Can Evimden Vuruldum
Fikret Hakan'ın Gençlere Verdiği Naif Tavsiye Herkeste Acı Bir Gülümseme Bıraktı
Türk Sinemasının Usta İsmi Fikret Hakan Hayatını Kaybetti
Türkiye Onu Fikret Hakan Olarak Tanıdı Ama İsmi Bile Başkaydı! İşte "Efsane"nin Hikayesi
Usta Oyuncu Fikret Hakan'ın Cenaze Töreninin Yapıldığı Salon Bomboş Kaldı
Fikret Hakan'ın Cenaze Töreninde Kızıyla Oyuncu Nilüfer Aydan Arasında Tartışma


YORUMLAR


Seçim Sonuçları Sonrası Gözler "MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan'a Çevrildi Son Dakika! AB'den Seçimle İlgili İlk Açıklama: Güvenilir Ortaklığın Sürmesini Umuyoruz

Muharrem İnce, Aldığı Oyla Çok Övündü ama Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Çok Gerisinde Kaldı