Ordu'da kaymakam ve belediye başkanı, koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Ordu'da kaymakam ve belediye başkanı, koronavirüse yakalandı

18.08.2020 19:23
Ordu'da kaymakam ve belediye başkanı, koronavirüse yakalandı, System.String[]

ORDU'nun Ünye ilçesinde, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın koronavirüs testi sonucu pozitif çıktı.

ORDU'nun Ünye ilçesinde, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın koronavirüs testi sonucu pozitif çıktı. Kaymakam Güney ile Başkan Tavlı, evde karantinaya alındı.

Ünye Kaymakamlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın koronavirüs şüphesiyle yapılan test sonuçlarının pozitif çıktığı açıklandı. Güney ve Tavlı'nın sağlık durumunun iyi olduğu, tedavilerinin izole ev ortamında sürdürüldüğünün kaydedildiği açıklamada, "Kıymetli Ünyeliler, Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı'nın koronavirüs şüphesiyle yapılan ikinci test sonuçları maalesef pozitif çıkmıştır. Sağlık durumları iyi olup, tedavileri izole ev ortamında sürdürülmektedir. Kaymakamımız, Belediye başkanımız ve tedavi gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah'tan şifalar diliyoruz. Bu zorlu süreçte görev yapan sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm görevlilere kolaylıklar diliyor ve onlara saygı ve teşekkürün en somut göstergesi olarak sizleri bir kez daha alınan tedbirlere gönüllü olarak uymaya davet ediyoruz" denildi.


Ordu'da kaymakam ve belediye başkanı, koronavirüse yakalandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ordu'da kaymakam ve belediye başkanı, koronavirüse yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

BİM'den vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı: 25'nci yıl nedeniyle sosyal medyada dolaşan kampanyalar gerçek değil BİM'den vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı: 25'nci yıl nedeniyle sosyal medyada dolaşan kampanyalar gerçek değil Şehidin ismi havalimanından siliniyor! Ailenin son umudu Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehidin ismi havalimanından siliniyor! Ailenin son umudu Cumhurbaşkanı Erdoğan Galatasaray-Beşiktaş derbisinin hakemi Cüneyt Çakır oldu Galatasaray-Beşiktaş derbisinin hakemi Cüneyt Çakır oldu Yola devrilen engelli adamı kimse kaldırmadı, o anlar vicdanları sızlattı! Yola devrilen engelli adamı kimse kaldırmadı, o anlar vicdanları sızlattı! Thodex'in firari kurucusu Fatih Özer'i, Arnavutluk'ta mafya saklıyor Thodex'in firari kurucusu Fatih Özer'i, Arnavutluk'ta mafya saklıyor Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, alev topuna dönen araçtan canını zor kurtardı Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, alev topuna dönen araçtan canını zor kurtardı Tam kapanma 19 Mayıs'a uzatılacak mı? İçişleri Bakanı Soylu iddiaları yalanladı Tam kapanma 19 Mayıs'a uzatılacak mı? İçişleri Bakanı Soylu iddiaları yalanladı Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya: İmamoğlu'nu CİMER'e ben şikayet ettim Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya: İmamoğlu'nu CİMER'e ben şikayet ettim
Advertisement