Son Dakika Haberleri: Örümcek Adamların İstiklal Caddesindeki Gösterisi İlgiyle İzlendi

Örümcek Adamların İstiklal Caddesindeki Gösterisi İlgiyle İzlendi

3 ay önce

Örümcek adamların İstiklal Caddesindeki gösterisi ilgiyle izlendi Örümcek Adam figürü, Madame Tussauds'taki yerini aldıİSTANBUL - Dünyaca ünlü kurgusal süper kahraman Örümcek Adam, İstiklal Caddesinde bir binanın tepesinden aşağı sarktı, caddeden geçenler gösteriyi büyük ilgiyle izledi.

Örümcek adamların İstiklal Caddesindeki gösterisi ilgiyle izlendi
Örümcek Adam figürü, Madame Tussauds'taki yerini aldı

İSTANBUL - Dünyaca ünlü kurgusal süper kahraman Örümcek Adam, İstiklal Caddesinde bir binanın tepesinden aşağı sarktı, caddeden geçenler gösteriyi büyük ilgiyle izledi.
Ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, İstanbul'daki merkezinde yer alan figürlerine bir yenisini daha ekledi. 1962 yılında ilk olarak bir çizgi karakter olarak tanıtılan, ilerleyen zamanlarda ise birçok sinema filmi ile beyazperde de kendini gösteren dünyaca ünlü kurgusal süper kahraman Örümcek Adam (Spider-Man), 16 Mayıs Perşembe günü düzenlenen özel bir lansmanla Madame Tussauds İstanbul'daki yerini aldı.
Rekreasyon uzmanı Musa Çinkılıç ve iple erişim sporcularının Spider-Man kostümleriyle saat 12.00-14.00 arasında Grand Pera Cercle d 'Orient'in çatısından sarkarak, iplere bağlı olarak gerçekleştirdikleri gösteriyi caddeden geçenler nefeslerini tutarak izledi. Bu ilginç görüntü karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen vatandaşlar cep telefonlarına sarılarak o anları kaydetti.
(DCC-YEŞ-ÖFA
Örümcek Adamların İstiklal Caddesindeki Gösterisi İlgiyle İzlendi
Haber Yayın Tarihi: 16.05.2019 08:08 Kaynak: İHAGüzel oyuncu Kristen Stewart, üstsüz şekilde objektiflere yakalandı ABD Başkanı Trump düğmeye bastı! Yasak başlıyor 23 Haziran İstanbul seçimi sonrası İmamoğlu ile Erdoğan ilk kez bir arada görüntülendi