Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı - Son Dakika

Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı

Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na gelen araçtan darbedilmiş bir şahıs atıldı. Olay yerinden geçmekte olan bir sağlık çalışanı, yaralıya ilk müdahalede bulundu.

Bayrampaşa'da bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda otomobilden atılan bir kişi başından yaralandı. Yaralıya, olay yerinden geçmekte olan bir sağlık çalışanı ilk müdahalede bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Olay geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda meydana geldi. İddiaya göre Nuh Tunç (33)isimli bir kişi otogara gelen bir otomobilde darp edilip aşağıya atıldı.

OLAY YERİNDEN GEÇEN BİR SAĞLIK ÇALIŞANI YARDIM ETTİ

Kanlar içinde kalan Nuh Tunç'a o sırada oradan geçen sağlık çalışanı bir kadın yardım etti. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekibi geldi. Başından yaralanan Nuh Tunç, yapılan ilk müdahalenin ardından Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

"KAFASINDAN YARALANMIŞ, KULAĞINDAN DA KAN GELİYORDU"

Tunç'un yardımına gelenlerden Ünal Günde, "Düştü ve araba onu bırakıp gitti. Bir kadın geldi. 'Ben sağlıkçıyım' dedi. İlk yardımda bulundu. Kafasından yaralanmış. Kulağından da kan geliyordu" diye konuştu.

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı
Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı
Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı
Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 09:49 - Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Otogardaki bir araçta darbedilerek, aşağı atıldı - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Akar: Ermenistan paralı askerleri geri göndermelidir Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü Nusret'e twerk yapan kadının sevgilisi mekanı bastı! O anlar kamerada Sokak ortasında iş arkadaşının üzerine kurşun yağdırıp kaçamadan yakalandı FETÖ'den yargılanan 'Maceracı' Murat Yeni'nin oyunu mahkemeler arasındaki yazışma ile bozuldu 1 kişinin öldüğü kazanın sosyal medyada canlı yayın yapıldığı esnada yaşandığı ortaya çıktı Filmlerdeki gizli semboller! Kiki ve Bouba etkisi bilinçaltımıza gizli mesajlar yüklüyor Ermenilerin vurduğu yerleşim yerinden gelen görüntüler dehşete düşürdü