Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar - Son Dakika

Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar

01.03.2021 17:56

Silivri'de beraber yaşadığı öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden Murat Berk'in, babasının ölümü sebebiyle bir süredir bunalımda olduğu ortaya çıktı. Berk'in, iki kadını da öldürdükten sonra eski Silivri Belediye Başkanı'nın oğlunu arayarak "Onları öldürdüm, şimdi sıra bende" dediği ardından da intihar ettiği ileri sürüldü.

İstanbul'un Silivri ilçesinin Balaban Mahallesi'nde ormanlık alanda yer alan bir çiftlik evinde cumartesiyi pazara bağlayan gece meydana gelen olayda, alkollü olduğu öğrenilen Murat Berk (33), henüz belirlenemeyen bir nedenle beraber yaşadığı öz annesi Gülsüm Berk (70) ve üvey annesi Güler Kaya (45) ile tartışmaya başladı. Berk, alkolün de etkisiyle evde bulunan ruhsatsız silahını alarak iki kadına da ateş açmaya başladı. Başlarından vurulan Gülsüm Berk ve Güler Kaya olay yerinde hayatını kaybetti.

"SIRA BENDE"

Sabah'ın haberine göre; cinayeti işledikten sonra evin ikinci katına çıkarak sinir krizi geçirmeye başlayan Berk, yakın arkadaşı olduğu öğrenilen eski Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın oğlu Serim Sencer'i aradı. Berk'in, arkadaşına "Onları öldürdüm şimdi sıra bende" dediği ardından da intihar ettiği ileri sürüldü. Durumun ihbar edilmesinin ardından olay yerine gelen ekipler inceleme başlattı.

Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar

BABASININ ÖLÜMÜNDEN SONRA BUNALIMA GİRDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Ekonomik sıkıntılarının bulunmadığı öğrenilen Murat Berk'in, 2 yıl önce babasını kaybettiği ortaya çıktı. Berk'in, kanser hastası babasının ölümünden derinden etkilendiği ve bunalıma girdiği öğrenildi.

CHP İLÇE BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ

Ormanlık alandaki evlerinde yaşamını yitiren kadınların CHP üyesi olduğu ve Murat Berk'in de geçmiş dönemde CHP Silivri İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu'nda görev yaptığı belirtildi. Yaşanan olayın ardından CHP Silivri İlçe Başkanlığı sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı yayınladı. Yaşananların ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan ailenin naaşı otopsi işlemlerinin ardından Tokat'ın Niksar ilçesine bulunan aile mezarlığına defnedildi. Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı ve Silivri İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri o akşam evde neler yaşandığına ilişkin geniş çaplı soruşturma başlattı.

Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar
Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar

Son Dakika 3. Sayfa Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Son Dakika: İstanbul'da şimdiye kadar 2 milyon 814 bin 919 kişi korona aşısı oldu Son Dakika: İstanbul'da şimdiye kadar 2 milyon 814 bin 919 kişi korona aşısı oldu Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı İstanbul'un göbeğinde heyecanlandıran keşif! Metro kazısından çıkanlar tarihe ışık tutacak İstanbul'un göbeğinde heyecanlandıran keşif! Metro kazısından çıkanlar tarihe ışık tutacak