Son Dakika Haberleri: Özel Eğitim Çocukları Jandarmayı Ziyaret Etti

Özel Eğitim Çocukları Jandarmayı Ziyaret Etti

3 yıl önce

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça tarafından büyük bir samimiyetle karşılanan özel çocuklar karşılaştıkları ilgi ve alakadan çok mutlu oldular.

Özel Eğitim Çocukları Jandarmayı Ziyaret Etti, System.String[]
Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça tarafından büyük bir samimiyetle karşılanan özel çocuklar karşılaştıkları ilgi ve alakadan çok mutlu oldular.

Okul Müdürü Ümit Selçuk Şimşek Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça'ya okul öğrenci ve personelinin olduğu bir kupa hediye etti.

Yapılan ziyaret esnasında öğrencilere yiyecek ve içecek ikramı yapılırken ziyaret sırasında konuşan Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça milletimizin desteğini zor zamanlarda her daim arkalarında hissettiklerini belirterek karşılaşılan problemlerde milletimizin desteğinin kendilerine güç verdiğini belirtti.

Okul Müdürü Ümit Selçuk Şimşek mazlumların yanında olan kahraman güvenlik güçlerine desteklerinin her zaman tam olacağını, günahsız öğrencilerin dualarının her daim yanlarında olduğunu belirtti.

Çok samimi havada geçen ziyaret sonrası Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri ile birlikte fotoğraf çekimi yapıldı.

Okul Müdürü Ümit Selçuk Şimşek Nevşehir İl Jandarma Komutanı Ramazan Akça'ya göstermiş oldukları misafirperverlik ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederek komutanı okullarına davet etti. - NEVŞEHİR
Haber Yayın Tarihi : 21.12.2016 03:22 Kaynak: İHAFuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi