Son Dakika Haberleri: Kafasını Turşu Bidonuna Sıkıştıran Köpeğe İtfaiye Yardımı

Kafasını Turşu Bidonuna Sıkıştıran Köpeğe İtfaiye Yardımı

3 ay önce

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yemek ararken kafasını turşu bidonuna sokan ve bir daha çıkaramayan köpeğe, itfaiye ekipleri müdahale etti.

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, kafasını turşu bidonuna sokan ve bir daha çıkaramayan köpek, kendisini yakalayan itfaiye ekiplerinin yardımıyla bidondan kurtuldu.

YEMEK ARIYORDU

İzmit Alikahya Mahallesi'nde yemek arayan bir köpek, yol kenarında gördüğü boş turşu bidonunun içerisine kafasını sokunca bir daha çıkaramadı. Tüm çabalarına rağmen kurtulamayan köpek daha sonra başındaki turşu bidonuyla birlikte sokakta dolaşmaya başladı.

VATANDAŞLAR KÖPEĞİ KURTARAMAYINCA, İTFAİYE EKİPLERİ GELDİ

Sokakta kafasında bidonla gezen köpeği görenler ise önce köpeği yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı. Köpeği yakalayamayan vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, bir süre aradıkları köpeği çalıların içine saklanırken buldular. Daha sonra köpeği yakalayan ekipler, kafasındaki bidonu çıkararak tekrardan köpeği sokağa saldı.

Mahalle sakinleri yardımlarından dolayı itfaiye ekiplerine teşekkür etti.TSK'nun Afrin'e Operasyon Hazırlığı ABD'yi Panikletti! CIA'den Savaş Tehdidi Geldi DEAŞ'ın Sınır Hattından Çekilmesi Sonrası İran, Tahran-Akdeniz Koridorunu Devreye Soktu
Erdoğan, Karaman'dan Duyurdu: Doğu Kudüs'te Büyükelçilik Açacağız