Paralel Evren Filmi - Son Dakika

Paralel Evren Filmi

10.05.2014 19:59
Paralel Evren Filmi, System.String[]

Paralel Evren filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Paralel Evren filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir kuyrukluyıldızın dünyanın yakınından geçtiği o gece, yakın dostlar keyifli bir akşam yemeği için toplanmış. Ancak, gerçekliğin ve ilişkilerin yavaş yavaş kırılmaya başlayacağını az sonra anlayacaklar. Mahallede elektrik kesilince, yemekleri yarım kalıyor. Sadece az ilerideki tuhaf evde elektrik var. Ardı ardına gizemli olaylara tanık olan bu konuklar aslında hiçbir gücün çözemeyeceği bir muammanın içine düştüklerinin er geç farkına varacak.

Yönetmen: James Ward Byrkit

Senaryo: Alex Manugian , James Ward Byrkit

Oyuncular: Alex Manugian , Elizabeth Gracen , Nicholas Brendon , Maury Sterling, Emily Baldoni

Filmin Türü: Bilim Kurgu 0,

Orijinal Adı: Coherence

Yapımcı Firma: Bellanova Films

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 89 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Paralel Evren Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Paralel Evren Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile anlaştı İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Son Dakika! Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı PKK'lı Şanlıurfa'da yakalandı Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı Kendisini öldürmesi için kiralayan kadına aşık olmuştu! Cinayetin bedelini müebbet yatarak ödeyecek Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor