El frenini çekmeyi unuttuğu araç hareket edince camdan içeri atlayarak durdurdu - Son Dakika

El frenini çekmeyi unuttuğu araç hareket edince camdan içeri atlayarak durdurdu

20.10.2020 10:39

İzmir'de bir sürücü aracını park ettikten sonra el frenini çekmeyi unuttu. Araç bir anda hareket etmeye başlarken, sürücü durumu fark ederek müthiş bir refleks sergiledi ve aracın açık camından içeriye atlayarak el frenini çekti. Bu anlar kameralara yansırken, sürücünün atik davranması olası bir facianın da önüne geçti.

İzmir'in Karabağlar Cennetçeşme Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, bir sürücü dalgınlıkla hafif ticari aracını el frenini çekmeden park etti. Araçtan inen sürücü, otomobilin hareket ettiğini fark ederek, koşmaya başladı ve camdan içeri atladı.

ÇOCUK, ARADA KALMAKTAN SON ANDA KURTULDU

Araç hareket halindeyken, karşıdan bir minibüs geldiği sırada, orada bulunan bir çocuk kaçarak son anda arada kalmaktan kurtuldu. Sürücü ise içine atladığı aracı durdurarak akan trafikte facianın önüne geçmiş oldu.

OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI

Olası bir facianın eşinden dönüldüğü o anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, hafif ticari aracın akan trafikte bir anda hareket ettiği ve bir çocuğun kaçarak minibüs ile araç arasında kalmaktan son anda kurtulduğu, sürücünün içine atlayarak aracı durduğu görülüyor.

El frenini çekmeyi unuttuğu araç hareket edince camdan içeri atlayarak durdurdu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel El frenini çekmeyi unuttuğu araç hareket edince camdan içeri atlayarak durdurdu - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı