Peugeot Bipper'dan Yeni Bir Özel Seri Bipper Tepee Family - Son Dakika

Peugeot Bipper'dan Yeni Bir Özel Seri Bipper Tepee Family

26.01.2012 12:30
Peugeot Bipper'dan Yeni Bir Özel Seri Bipper Tepee Family

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen Peugeot Bipper ürün gamında yenilikler devam ediyor. Bipper Tepee ürün gamı şimdi de Family ile ön plana çıkıyor.

Bipper Tepee Comfort Plus versiyonu baz alınarak hazırlanan Bipper Tepee Family gerek görünümü gerekse sahip olduğu donanımlar ile daha çekici bir görünüm ve konfor sunuyor. Bipper Tepee Family, 15" alüminyum jantlar, park yardım sistemi, tavan barları, özel gri boyalı tampon çıtası, yan aynalar, ön konsol ve kapı açma kolları ile diğer Bipper modellerinden farklılaşıyor. 1.4 HDi 70 hp motora sahip olan Bipper Tepee Family diğer tüm Peugeot modelleri gibi yüksek yakıt ekonomisi sunarken, 100 kilometrelik karma kullanımda sadece 4,6 lt yakıt tüketerek cimriliğini gözler önüne seriyor.

Standart olarak sunulan sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları ile güvenliği bir adım öne taşırken, yine standart olarak sunulan yol bilgisayarı, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ile bel destek ayarlı ve kol dayamalı sürücü koltuğu da aracın fonksiyonelliğini ve konforunu artırıyor.

Kaynak: OtomobilGazetesi.com
YORUMLAR
500
Yüksekova'da Ramazan yoğunluğu başladı Yüksekova'da Ramazan yoğunluğu başladı Bakan Kirişci, New York'ta düzenlenen BM Su Konferansı'na katılacak Bakan Kirişci, New York'ta düzenlenen BM Su Konferansı'na katılacak Karadağ Meclisi ve YEE, Türkçe öğrenimine ilişkin işbirliği protokolü imzaladı Karadağ Meclisi ve YEE, Türkçe öğrenimine ilişkin işbirliği protokolü imzaladı

Son Dakika Otomobil Peugeot Bipper'dan Yeni Bir Özel Seri Bipper Tepee Family - Son Dakika


Advertisement