Pixel Panties ile 8 Bit İç Çamaşırı Gerçek Oldu - Son Dakika

Pixel Panties ile 8 Bit İç Çamaşırı Gerçek Oldu

13.06.2014 19:02
Pixel Panties ile 8 Bit İç Çamaşırı Gerçek Oldu, System.String[]

Ünlü bağış toplama sitesi Indiegogo’da 8-bit hayranları için ilginç bir proje başlatıldı.

Furkan Yaldız - -

Bildiğiniz gibi piyasada bazı kişiler tarafından tasarlanan birçok efsane filmlerin ya da oyunların 8-bit halleri mevcut. David Fincher'ın yönettiği Fight Club'dan efsane film Pulp Fiction'a kadar uzanan bu 8 bit çalışmaları son olarak iç çamaşır alanına kadar geldi. Geçtiğimiz günlerde ünlü bağış toplama sitesi Indiegogo'da 8-bit hayranları için ilginç bir proje başlatıldı. Portekizli iki tasarımcının başlatmış olduğu Pixel Panties adını taşıyan proje, dünyanın ilk 8 bit iç çamaşırı olarak dikkat çekiyor.


Çocukluğundan beri 8-bit sevdalısı olan iki tasarımcı, dünyanın ilk 8 bit iç çamaşırı olan Pixel Panties için Indiegogo'da destek arıyor. Şu anda söz konusu proje 12.500 bin dolar hedefine ulaşmaya çok yaklaştı. Bitimine son 19 gün kalmasına rağmen Pixel Panties, 9.636 dolar toplamayı başardı. 8-bit hayranları için geliştirilen bu ürüne sahip olmak isteyen tüketicilerin, 25 dolar değerinde bağış yapması gerekiyor. Kampanya bitiminden sonra ise istenilen boyut ve renkteki ürünler tüketiciler ile buluşacak.


Çılgın tasarımcıların hayallerini gerçekleştirmek için başlatmış olduğu projenin tanıtım videosu;
Furkan Yaldız - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Pixel Panties ile 8 Bit İç Çamaşırı Gerçek Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

PSG, Real Madrid'le sözleşme yenilemeyen Ramos için devreye girecek Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak Karantina kurallarını ihlal eden İngiltere Başbakanı Johnson'un başdanışmanı Cummings, istifa etti Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Okan Bayülgen: Cumhurbaşkanı'na şikayet edildim, 4 iş yeri sahibi oldum Eşi ve kızını öldürüp, kendisini ihbar eden pazarcı: Meleklerimi öldürdüm, beni asın Mutasyona uğramış koronayı insanlara bulaştıran vizon paniği Türkiye sınırına dayandı Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti