Son Dakika Haberleri: Polis Ekipleri Bu Kez Gbt Sorgulamak İçin Değil Lokum Dağıtmak İçin Durdurdu

Polis Ekipleri Bu Kez Gbt Sorgulamak İçin Değil Lokum Dağıtmak İçin Durdurdu

3 gün önce

Polis ekipleri bu kez GBT sorgulamak için değil lokum dağıtmak için durdurdu Kocaeli polisi bayram arifesinde vatandaşlara lokum dağıttıKOCAELİ - Kocaeli'de İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı polis ekipleri GBT sorgulamak yerine, vatandaşlara lokum dağıtarak Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Polis ekipleri bu kez GBT sorgulamak için değil lokum dağıtmak için durdurdu
Kocaeli polisi bayram arifesinde vatandaşlara lokum dağıttı

KOCAELİ - Kocaeli'de İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı polis ekipleri GBT sorgulamak yerine, vatandaşlara lokum dağıtarak Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Kocaelİ'de İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler değişik bir uygulamaya imza attı. İzmit'in en işlek caddelerinden biri olan Fethiye Caddesi üzerinde polis ekipleri, vatandaşı kez GBT sorgulamak için durdurmadı. Polis ekipleri bayram alışverişi yapan vatandaşlara lokum ikram etiti Devriye gezerek hırsızlıklara karşı önlem alan ekipler, bir yandan da vatandaşlarla bayramlaştı. Polisin bu uygulaması konusunda memnu olan vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek ekiplere teşekkür etti. Bazı vatandaşlar ise polisle fotoğraf çektirdi.
Ramazan Bayramı arifesinde Kocaeli polisi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu alış veriş merkezi parklar, kafelerde dolandırıcılık ve yankesiciliğe karşı uygulamada gerçekleştirdi.Hastanede Doktorun Yüzüne Tekme Atma Anı Güvenlik Kamerasında Fransa'da Yaşayan Gurbetçiler Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Paris'te Sandığa Koştu

AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi'ne Vatandaşlar Akın Etti Ramazan Bayramı Tatili Bitti, Trafik Çilesi Bitmedi!