Son Dakika Haberleri: Prens Harry, Meghan Markle'ın Kitap Tanıtımında Müslüman Kadınla Selamlaşırken Zor Anlar Yaşadı

Prens Harry, Meghan Markle'ın Kitap Tanıtımında Müslüman Kadınla Selamlaşırken Zor Anlar Yaşadı

3 ay önce

İngiliz Kraliyet gelini Meghan Markle'ın Grenfall kurbanları için çıkaracağı yemek kitabının tanıtımına Prens Harry'nin müslüman kadınla selamlaşması damgasını vurdu. Prens Harry, selamlaşma sırasında zor anlar yaşadı.

Sussex Düşesi Meghan Markle'ın Grenfall'da hayatını kaybedenler için sözünü verdiği yemek kitabı tanıtımına eşi Prens Harry ile birlikte katıldı. Kitap tanıtımı için müslümanların bulunduğu aşevine gelen Meghan Markle ve Prens Harry'i müslüman bir kadın karşıladı. Meghan Markle'ın selamlaşmasınınardından Prens Harry'de kadınla selamlaşmak istedi. İlginç anlara sahne olan selamlaşmada Prens Harry zor anlar yaşadı.

HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN GİZLİ ZİYARETLER YAPIYOR

Sussex Düşesi Meghan Markle, geçtiğimiz yıl Londra'daki Grenfell Kulesi'nde çıkan yangında hayatını kaybedenler için gizli ziyaretler gerçekleştirdiği ortaya çıkmıştı. Meghan Markle, Londra'da gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde bölge camisinin mutfağında Grenfell Kulesi kurbanlarıyla yemek pişirdi.


YORUMLAR


Eski Belediye Başkanı, Ayılardan 3 Dakika ile Kurtuldu Ünlü Anketçi, İstanbul İçin CHP'ye Şans Tanımadı: Yıldırım'ın Kazanma Olasılığı Çok Güçlü

Doğal Gaz Faturalarında Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası Başladı