Son Dakika Haberleri: Protokol Üyeleri AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanının İşyeri Açılışında Buluştu

Protokol Üyeleri AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanının İşyeri Açılışında Buluştu

3 ay önce

Bilecik’te protokol üyeleri AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım’ın kırtasiye dükkanın açılışına katıldı.

Protokol Üyeleri AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanının İşyeri Açılışında Buluştu, System.String[]
Bilecik'te protokol üyeleri  AK Parti  Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım'ın kırtasiye dükkanın açılışına katıldı.

AK Parti  Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım ve eşi Berrin Yıldırım'ın oğlunun adını verdiği Emre Kırtasiye'nin açılışına  Bilecik Valisi Tahir Büyükakın,  AK Parti  Bilecik  Milletvekili  Halil Eldemir,  Bilecik Belediye Başkanı  Selim Yağcı,  Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman,  Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, İl  Jandarma Komutan Albay Hacı  Mehmet İnce ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan işyeri yeri sahibi Serkan Yıldırım, uzun yıllar siyaset yaptığını anlatarak, " Siyaset bir tarafta, artık ticaret yapıyoruz. Siyasette konuşacak çok şey var ama, burada ticarette artık sözün bittiği yer diyelim. Burandan sonra siyaset burada yok inşallah" dedi.

"Bilecik'imiz her yönüyle gerçekten değişiyor ve gelişiyor"

Bilecik Belediye Başkanı  Selim Yağcı ise; haftanın ilk gününde hayırlı bir iş için burada toplandıklarını belirterek, " Söğüt törenlerimizin sonrasında yine güzel bir başlangıç. Şehrimizde yeni bir iş yerinin açılışında bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Bilecik'imiz her yönüyle gerçekten değişiyor ve gelişiyor. Bunun içerisinde ticari iş yerlerimiz arasındaki alternatiflik rekabet tabi şehrimizin gelişiminin ve değişiminin en güzel örneklerinden birisi. Ama zannedersem bu iş kolunda Serkan Bey mallarını açılışa bakarsak hemen ilk aşamada satmış gibi gözüküyor. Bu kadar güzel bir açılış töreniyle başlıyor. Tabi eğitim ve öğretim son derece önemli ve eğitim öğretim yılının başlangıcında yavrularımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında böyle bir iş kolunun açılması, siyasette birlikte yürüdüğümüz kardeşimiz tarafından açılması ayrı bir şey. Ama tabi her şey nasibe bağlı bir şey. İnşallah bu açılışın, iş yerinin Serkan Bey'e, ailesine, şehrimize ve eğitim öğretim gören tüm yavrularımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Her zaman dediğimiz gibi hep birlikte daha iyiye, daha güzele temennisiyle hepinize saygılar sunuyorum" dedi.

Konuşmaların ardından  Bilecik İl  Müftü Yardımcısı Ahmet Tokgöz'ün okuduğu dualar sonrası protokol üyeleri Emre Kırtasiye'nin açılışını gerçekleştirdiler. - BİLECİK
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi
Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi