PTT'nin kuruluşunun 180. yıl dönümü - Son Dakika

PTT'nin kuruluşunun 180. yıl dönümü

23.10.2020 16:59
PTT'nin kuruluşunun 180. yıl dönümü, System.String[]

Artvin'de, PTT'nin kuruluşunun 180'inci yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Artvin'de, PTT'nin kuruluşunun 180'inci yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Etkinlikler kapsamında, PTT Başmüdürü Gönül Kocaman ile şube müdürleri, Vali Yılmaz Doruk'u makamında ziyaret etti.

Kurumun çalışmaları hakkında Doruk'a bilgi sunan Kocaman, PTT'nin 180'inci kuruluş yıl dönümünü birlik ve beraberlik içinde kutlamanın büyük onurunu yaşadıklarını söyledi.

Vali Doruk, PTT'nin hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler ve değişken ihtiyaçlar konusunda hizmet kalitesini sürekli yükselterek çalışmalarını sürdürdüğünü vurguladı.

Kocaman, günün anısına Doruk'a pul albümü armağan etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel PTT'nin kuruluşunun 180. yıl dönümü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Çok iyi bir kulüp başkanı olmadığımı biliyorum Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 3 transfer birden Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla, istifa ettiği iddialarını yalanladı Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu Son Dakika: İstanbul'da 65 yaş ve üstüne 10.00-16.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması getirildi Gelini evden kaçan kadın, gurur meselesi yapıp kendini evde asarak intihar etti Fransız basınından Macron'a Dağlık Karabağ eleştirisi: Suriye ve Libya'dan sonra başka bir başarısızlık! Cumhurbaşkan Erdoğan-Putin görüşmesinde ortaya çıktı! Türkiye, Karabağ'da ateşkesi denetleyecek