Son Dakika Haberleri: Real Madrid, 110 Milyon Euroluk Serbest Kalma Bedelini Ödeyerek Arjantinli Icardi'yi Transfer Edecek

Real Madrid, 110 Milyon Euroluk Serbest Kalma Bedelini Ödeyerek Arjantinli Icardi'yi Transfer Edecek

3 ay önce

La Liga ekibi Real Madrid, Cristiano Ronaldo'nun satışı sonrasında ilk ciddi hamlesini yapıyor. Eflatun-beyazlılar Inter'in golcüsü Icardi'yi 110 milyon euro serbest kalma bedelini ödeyerek transfer etmeyi planlıyor.

Real Madrid, Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a satışı sonrasında ilk ses getiren hamlesini Mauro Icardi ile yapmaya hazırlanıyor. İspanyol basınında çıkan haberlere göre eflatun beyazlılar bu transfer için oyuncunun 110 milyon euroluk serbest kalma maddesini ödeyecek.

MESSI'YE KARŞI BİR HAMLE OLARAK YORUMLANDI

Öte yandan Avrupa basını, Icardi'nin transferini Messi'ye karşı bir hamle gibi yorumluyor. Bunun sebebi ise Barcelona altyapısında yetişen Icardi'nin hem Katalan ekibinde hem de Arjantin Milli Takımı'nda Messi'nin olumsuz görüşleri sebebiyle tutunamamış olması.

Real Madrid'in Icardi transferi sonrasında Eden Hazard ve Courtois'i de kadrosuna katmak için girişimlerde bulunması bekleniyor.


YORUMLAR


Fuhuş Çetesi Zanlısının Kazandığı Parayla Kurban Kestiği Ortaya Çıktı Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı

'Andımız' Tartışmalarına Hükümetten Açıklama Geldi