Rektör Karacoşkun Basın temsilcileriyle bir araya geldi - Son Dakika

Rektör Karacoşkun Basın temsilcileriyle bir araya geldi

17.07.2020 14:17
Rektör Karacoşkun Basın temsilcileriyle bir araya geldi, System.String[]

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kentte yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kentte yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Rektör Karacoşkun'un ev sahipliğinde Üniversite İnciraltı Kahve Evinde yapılan program, samimi bir ortamda gerçekleşti. Basın mensuplarıyla, Kilis 7 Aralık Üniversitesinin uygulamış olduğu projeler, tamamlanan çalışmalar, yürütülmesi planlanan faaliyetler, yeni açılan ve ilk kez öğrenci alacak olan bölümler ve şehir- üniversite birlikteliği bağlamında yürütülen çalışmalar konuşuldu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kilis'in nitelikli çalışmaların kamuoyuna duyurulması ve kentin tanıtımına olan katkılarından dolayı basın mensuplarına teşekkürlerini iletti. - KİLİS

Rektör Karacoşkun Basın temsilcileriyle bir araya geldi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Rektör Karacoşkun Basın temsilcileriyle bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı