Son Dakika Haberleri: Robert Plant ve The Sensational Space Shifters Konser Verdi

Robert Plant ve The Sensational Space Shifters Konser Verdi

2 yıl önce

Robert Plant'in solistliğini yaptığı The Sensational Space Shifters adlı müzik grubu müzikseverlerle buluştu.

Robert Plant ve The Sensational Space Shifters Konser Verdi, System.String[]

Robert Plant'in solistliğini yaptığı The Sensational Space Shifters adlı müzik grubu müzikseverlerle buluştu.


Plant, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı.


Rock müzisyeni, vokal ve topluluk liderlerinden, 1970'li yılların tanınmış İngiliz Rock grubu Led Zeppelin'in vokalisti Plant, sevenleri tarafından ilgiyle karşılandı.


Konserde, "Lemon", "Turn It Up", "May Queen", "Rainbow", "California", "Please Read The Letter", "Gallows" ve "Carry Fire" gibi şarkılar seslendirildi.


Plant, izleyicilere hitaben yaptığı konuşmada, muhteşem olarak nitelendirdiği İstanbul'da farklı bir gece yaşandığını ifade etti.


Daha önce de İstanbul'da konser verdiğini anımsatan Plant, "Yeniden bu olağanüstü şehirde olmak gerçekten çok güzel." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 17.07.2018 11:20 Kaynak: AATrump'tan bomba Türkiye itirafı: Türkiye'deki nükleer silahların güvenliğinden eminim
Trump'ın sözlerini çeviren tercümanın yüzü şekilden şekle girdi Avrupa ülkesinden Türkiye'ye destek geldi: Yaptırımı desteklemiyoruz