Robin Van Persie'de Çıkmaz Yol! - Son Dakika

Robin Van Persie'de Çıkmaz Yol!

3 yıl önce

Fenerbahçe’de Robin Van Persie konusu çıkmaza girdi. Hem sarı-lacivertliler hem de Feyenoord bir türlü orta yolu bulamıyor, görüşmeler ağır bir şekilde sürerken, Hollandalı yıldızın kiralık ya da sezon sonu bedelsiz gitmesi ihtimali dikkat çekiyor.

Robin Van Persie'de Çıkmaz Yol!, System.String[]


CELAL UMUT EREN


Devre arası transfer döneminde Fenerbahçe'nin kadroda düşünmediği Robin Van Persie konusunda, Feyenoord ile yapılan görüşmelerde beklenen adımlar atılamadı.


Belirsizliğin devam ettiği ve somut adımların gelmediği transfer görüşmelerinde taraflar beklemeye geçti. Hem Fenerbahçe tarafı hem de Feyenoord cephesi şu anda uzlaşma noktasına gelemedi.


Hollanda'da Feyenoord'a yakın kaynaklardan edinilen bilgide, Van Persie'nin kalan 5 aylık maaşının bir kısmını istediği ifade edildi. Ayrıca şu anda Hollandalı futbolcunun halen sarı-lacivertli takımın sözleşmeli oyuncusu olması nedeniyle Feyenoord'un bir miktar para ödemek zorunda olduğu kaydedildi.


Fenerbahçe de hem oyuncuya para ödemek hem de bir karşılığı olmadan serbest bırakmak niyetinde bulunmuyor. Tüm bu gelişmeler nedeniyle de şu an için görüşmeler ağırlaşmış durumda.


Feyenoord cephesi de yeni stratejiler belirliyor. İki yol çizen Rotterdam kulübü, eğer transferde somut adım atılmazsa ilk etapta kiralama yolunu deneyecek.


Eğer yine sonuç çıkmazsa, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek Van Persie için beklenecek ve yeni sezonda bedelsiz bir şekilde transfer tamamlanacak.


4: Robin Van Persie, bu sezon 2 maç UEFA Avrupa Ligi elemelerinde, 2 maçı da Süper Lig'de oynadı.


]


]


]


Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2018 02:35 

YORUMLAR


Son Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 15'e yükseldi
Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı

Son Dakika Haberleri